اخبار اقتصادی

تشدید تحریم های آمریکا علیه هواوی؛ افزایش محدودیت برای تامین تراشه

به گزارش خبرگزاری رویترز، وزارت بازرگانی آمریکا قانون جدیدی را می خواهد اجرا کند که هدف مستقیم آن تراشه های هواوی هستند. طبق این قانون، تراشه های هواوی که به صورت مستقیم با فناوری های آمریکایی ارتباط دارند، مشمول محدودیت های جدیدی خواهند شد.

21 تیر 1399

اقدامات اتاق تبریز در مبارزه با کرونا

رئیس اتاق تبریز در مورد اقدامات اتاق تبریز و فعالان مالی استان آذربایجان شرقی در مبارزه با شیوع کرونا گفت: در چنین شرایط بخش خصوصی، صاحبان صنایع و تجارت باید به مسئولیت اجتماعی خود در قبال شهروندان عمل کرده و با همراهی مردم در حمایت از بخش های درمانی،...

20 تیر 1399

خبرنگاران بررسی ابعاد تأثیر کرونا بر حوزه آب در یزد

یزد- خبرنگاران - بررسی ابعاد تأثیر کرونا بر حوزه آب در نشست کانون تفکر آب دانشگاه یزد و با موضوع بحران کرونا و آب با هدف بررسی این موضوع به صورت مجازی برگزار گشت.

16 تیر 1399

خبرنگاران زمانی برای ریزش صفرها

تهران- خبرنگاران- حذف صفر از پول ملی ایران داستان تازه ای نیست و چند سالی است که حرف و حدیث های آن را از گوشه و کنار می شنویم. این مسئله گاهی با قدرت مطرح می شد و سیل عظیمی از نظرات را روانه می کرد، اما همچنان با گذشت زمان به دست فراموشی سپرده می شد، این فرایند...

12 تیر 1399

جزئیات جلسه هم اندیشی شورای شهر تهران

رئیس شورای شهر تهران، از بررسی تغییرات لایحه محرک اقتصادی شهرداری در شرایط کرونا در جلسه هم اندیشی خبر داد.

10 تیر 1399

بازدید امیر سیاری از پروژه ساخت ناوشکن دماوند-2

دریادار حبیب الله سیاری معاون هماهنگ کننده ارتش با حضور در مجموعه سازمان صنایع دریایی وزارت دفاع از مراحل ساخت ناوشکن دماوند بازدید کرد.

8 تیر 1399

آزمایش داروی سوزش معده برای درمان کرونا!

به گزارش خبرنگاران به نقل از ساینس، هر روز تعداد زیادی از داروهای مختلف برای درمان کووید آزمایش می شود. یکی از کاندیداهای عجیب برای درمان این ویروس، دارویی به نام فاماتیدین است که برای سوزش معده به کار می رود.

7 تیر 1399

خبرنگاران اعتراض لهستانی ها به قرنطینه اجباری

تهران - خبرنگاران - صدها لهستانی شاغل در آلمان آدینه شب (به وقت محلی) در مرز 2 کشور به مقررات قرنطینه اجباری علیه ویروس کرونا برای کسانی که از مرز می گذرند، اعتراض کردند.

4 تیر 1399

آغاز سونامی ورود گردشگر به ایران، صدور ویزای گردشگران تا انتها 2016 الکترونیکی می شود

معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری از برنامه ریزی برای صدور ویزای الکترونیک برای گردشگران خارجی تا پایان سال 2016 خبر داد و گفت: 501 هتل و هتل آپارتمان در دست ساخت است.

30 خرداد 1399

کتاب کارمندان انسانیت منتشر شد

به گزارش خبرنگاران موضوع این نوشتار پردازش به روابط عمومی در باشگاه های ورزشی است. همچنین این اثر با نگاهی به روابط عمومی در رسانه های ورزشی و با مرور کوتاهی بر جامعه شناسی ورزش در این رسانه ها، در برگیرنده مطالبی با لحن و زبانی ساده مانند مسئولیت های...

30 خرداد 1399

کسب رتبه دوم مازندران در سهولت پایش کسب و کار

خبرنگاران/مازندران معاون هماهنگی امور مالی استانداری مازندران از کسب رتبه دوم مازندران در سهولت پایش کسب و کار در بین استان های دیگر کشور اطلاع داد.

28 خرداد 1399

معرفی عاملان معدوم سازی جوجه یک روزه به دستگاه قضایی

انجمن صنفی تولیدکنندگان جوجه یکروزه گفت: معدوم سازی جوجه یک روزه ممنوع است و متخلفان به دستگاه های قضایی معرفی می شوند.

26 خرداد 1399

گلوبالیست: تداوم حملات سعودی ها به یمن جنایت علیه بشریت است

یک نشریه غربی در زمینه تداوم حملات سعودی ها به مردم مظلوم یمن نوشت، اعلام آتش بس از سوی سعودی ها و تداوم حملات به یمن و کشتن شهروندان این کشور طنز آمیز است.

25 خرداد 1399

دستگیری دزد خاک طلا

رئیس پایگاه نهم پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری کارگر کارگاه طلاسازی در محدوده شهر ری خبرداد و گفت: این کارگر با سرقت خاک های طلا بیش از 8 میلیارد ریال پول به جیب زده بود.

19 خرداد 1399

اختصاص بخشی از حقوق کارکنان آستان حضرت عبدالعظیم (ع) برای اقشار آسیب دیده از کرونا

تولیت، معاونین و مدیران آستان مقدس حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) با پیوستن به رزمایش ملی بخشش ایرانیان، 20 درصد از حقوق خود را برای یاری به اقشار آسیب دیده از کرونا اختصاص دادند.

18 خرداد 1399

پنجعلی: هیچ کس مثل انصاری فرد رنگم نکرد

محمد قراگزلو،محمد پنجعلی، پیشکسوت پرسپولیس در گفت و گو با ایران ورزشی درباره برگزاری ادامه مسابقات لیگ برتر یا تعطیلی آن می گوید: با این شرایط که نمی شود مسابقات را برگزار کرد؛ یعنی باید شرایط طبیعی باشد. در شرایط فعلی نمی شود و من فکر نمی کنم تا یک ماه...

17 خرداد 1399

مکزیک و آمریکا برای قرارداد تجارت آزاد آمریکای شمالی به توافق رسیدند

ایالات متحده و مکزیک پس از حصول توافق در خصوص قرارداد نفتا، از تلاش برای آغاز مذاکرات با کانادا برای دستیابی به توافق سه جانبه کامل خبر دادند.

16 خرداد 1399

با همکاری همه جانبه مردم و همت مسئولان کرونا را شکست می دهیم

خبرنگاران/خراسان رضوی حزب مجمع مشورتی اصلاح طلبان خراسان رضوی معتقد است با همکاری همه جانبه مردم و با همت مضاعف مسئولان به زودی شاهد غلبه کشور عزیزمان بر مسائل ناشی از شیوع ویروس کرونا خواهیم بود.

2 خرداد 1399

جام ساز: شعار سال راهبردی ترین برنامه و استراتژی نظام است ، جهش فراوری زمینه ساز رشد و توسعه کشور

یک اقتصاددان گفت: شعار های سال که از بار استراتژی سنگینی برخوردارند تنها در یک سال محقق نمی شوند، زیرا راهبرد ها در دراز مدت به وقوع پیوسته و به ضرورت های پیشین اتکا دارد.

1 خرداد 1399

خبرنگاران استاندار خراسان شمالی: فرمانداران در اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی جدی باشند

بجنورد- خبرنگاران- استاندار خراسان شمالی به فرمانداران و مدیران دستگاه های اجرایی تاکید نمود طرح فاصله گذاری اجتماعی را با هدف به حداقل رساندن تماس های بین مردم و محدودیت در ترددهای بین شهری با جدیت تمام اجرا نمایند.

29 اردیبهشت 1399
تعداد: (163)