پنج جاروبرقی کیسه ای محبوب در بازار لوازم خانگی

به گزارش وبلاگ افرا، خبرنگاران- جاروبرقی پاناسونیک مدل MC-CJ917 نزدیک 30 میلیون تومان فروخته می گردد. یکی از گران ترین جاروبرقی های کیسه ای موجود در بازار لوازم خانگی است که به خاطر طراحی خاص، کمتر از 65 دسی بل یعنی تقریبا معادل یک ماشین ظرفشویی صدا دارد و فروشنده ها موقع معرفی به موتور قدرتمند دو هزار و 300 وات اشاره می نمایند. اما آنطور که فروشنده ها به خبرنگاران می گویند، به جای امثال جاروبرقی پاناسونیک مدل MC-CJ917 یا جاروبرقی میله مدل C3 SGDF3 که حول وحوش 30 میلیون فروخته می شوند، مدل هایی از برند هایی مثل پارس خزر، دوو و پاکشوما جزو محبوب ترین جاروبرقی های فعلی هستند و علت هم به صرفه مالی خرید مدل های ایرانی ارتباط دارد.

پنج جاروبرقی کیسه ای محبوب در بازار لوازم خانگی

جاروبرقی پارس خزر مدل Turbo 2500W گران ترین مدل کیسه ای در این برند محسوب می گردد و به خاطر موتور دو هزار و 500 وات، احتمالا برترین جاروبرقی همین برند هم هست. الان در مغازه های لوازم خانگی سه راه امین حضور قیمت جاروبرقی پارس خزر مدل Turbo 2500W به حدود هشت میلیون رسیده که رسما دوبرابر پارسال است. پارس خزر این مدل را با رنگ های سفید و طوسی راهی بازار نموده که وزنش حدود 5.5 کیلو است. روی جاروبرقی نمایشگری برای نشان دادن ظرفیت مخزن وجود دارد و طول کابل برق آن حداقل به 10 متر می رسد.

خرید جاروبرقی پاکشوما مدل PVC 25502 الان که در اوایل اردیبهشت هستیم، چهار میلیون و 900 هزار تومان هزینه دارد. یکی دیگر از جاروبرقی های کیسه ای محبوب در بازار است که یک سال قبل آن را می شد با حدود سه میلیون تومان خرید. موتور دو هزار و 500 وات مهمترین قابلیت این مدل نسبتا مالی است و درکنار آن باید به چیز هایی مثل سیم برق 12 متری و گرید انرژی ++A اشاره نمود. گنجایش مخزن جاروبرقی پاکشوما مدل PVC 25502 شش لیتر است و خود جاروبرقی نزدیک چهار کیلیو وزن دارد.

جاروبرقی جاروبرقی دوو مدل DVC-LH22B پنج میلیون و 700 هزار تومان فروخته می گردد و مهمترین فرق آن با سایر مدل های همقیمت، داشتن دکمه های کنترلی روی دسته است. گروه صنعتی انتخاب که الان مونتاژ لوازم خانگی دوو در ایران را برعهده گرفته جاروبرقی مدل DVC-LH22B را با رنگ های آبی، قرمز و مشکی طراحی نموده که معمولا فروشنده های لوازم خانگی مدل های مشکی را تا 300 هزار تومان گران تر می فروشند. نمایشگر LED روی بدنه جاروبرقی شرایط ظرفیت مخزن را نشان می دهد و مثل اغلب جاروبرقی های که در بازار موجود هستند، برای اینکه هوای خروجی از پشت جاروبرقی آلوده نباشد، برای آن یک فیلتر HEPA13 گذاشتند. مقدار کابل برق این جاروبرقی نهایتا هشت متر است و با موتور دو هزار و 100 وات کار می نماید.

جاروبرقی بوش مدل BGL8GOLDIR یکی از برترین مدل های کیسه ای با بودجه 10 میلیون است. قیمت جاروبرقی بوش مدل BGL8GOLDIR دقیقا 9 میلیون و 500 هزار تومان است و این یکی را هم دوبرابر پارسال می فروشند که موتور دو هزار و 200 وات مهمترین قابلیت آن به شمار میرود. ظرفیت مخزن جاروبرقی بوش مدل BGL8GOLDIR به پنج لیتر می رسد و به همراه این جاروبرقی، داخل جعبه پنج تا کیسه اضافی و برس اثاثیه، برس بلند و مخصوص درز ها و برس سری حرفه ای وجود دارد که این آخری تاحدودی صدای جاروبرقی را کاهش می دهد. جاروبرقی بوش مدل BGL8GOLDIR تقریبا 7.5 کیلو وزن دارد و طول کابل برق آن 12 متر است.

جاروبرقی سام مدل VC-9015 جزو مقرون به صرفه ترین مدل های کیسه ای است. کف قیمت جاروبرقی های کیسه ای درحال حاضر به حدود سه میلیون تومان رسیده و مدل VC-9015 برند سام را سه میلیون و 500 هزار تومان می فروشند. از نظر طراحی یکی از ساده ترین مدل های موجود در بازار است و که روی بدنه آن دکمه های خاموش و روشن کردن موتور و جمع کردن سیم برق دیده می گردد. موتور جاروبرقی سام مدل VC-9015 از نوع دو هزار وات است و آن را با رنگ های مشکی و سفید در فروشگاه های لوازم خانگی می فروشند.

محبوب ترین جاروبرقی های کیسه ای

برند

مدل

قیمت

پارس خزر

Turbo 2500W

هشت میلیون تومان

پاکشوما

PVC 25502

چهار میلیون و 900 هزار تومان

دوو

DVC-LH22B

پنج میلیون و 700 هزار تومان

بوش

BGL8GOLDIR

9 میلیون و 500 هزار تومان

سام

VC-9015

سه میلیون و 500 هزار تومان

منبع: فرارو

به "پنج جاروبرقی کیسه ای محبوب در بازار لوازم خانگی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پنج جاروبرقی کیسه ای محبوب در بازار لوازم خانگی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید