اخبار سیاسی

مهلت سه روزه مجلس به ایران خودرو و سایپا برای ارتقای کیفیت

سخنگوی کمیسیون شورا ها و امور داخلی مجلس از آنالیز تأثیر کیفیت خودروی داخلی بر تصادفات جاده ای با حضور مسئولان ذی ربط در جلسه اخیر این کمیسیون اطلاع داد.

10 تیر 1401

رئیسی: بسیاری از عقب ماندگی های اداری بخاطر عدم ضابطه مندی است ، کشور با رودربایستی اداره نمی گردد

رئیس جمهور گفت: کشور را نمی گردد با رودربایستی اداره کرد؛ بسیاری از عقب ماندگی های اداری کشور، به خاطر عدم ضابطه مندی و بعضی روی دربایستی ها بوده است.

18 خرداد 1401

سفر زمینی همسایگان به ایران آزاد شد؟

بر اساس اعلام وزیر کشور محدودیت سفر کشورهای همسایه به ایران حذف شد اما برخی کشورهای اروپایی مانند انگلستان و فرانسه همچنان با این محدودیت ها روبرو هستند. البته به گفته مدیرکل ترانزیت و حمل ونقل بین المللی سازمان راهداری هنوز این پروتکل ها به صورت رسمی...

17 خرداد 1401

سجادی: به صعود از مرحله اول جام جهانی امیدواریم ، از وزارت خارجه یاری می گیریم

وزیر ورزش و جوانان با بیان اینکه با حداکثر توان از تیم ملی فوتبال برای حضور در جام جهانی حمایت خواهیم کرد، گفت: از نظر فنی خیز صعود ما بسیار امیدوارکننده است.

14 خرداد 1401

مقدار نفوذ تبلیغات به روایت عباس عبدی

عباس عبدی در یادداشتی با عنوان تبلیغات زدگی در روزنامه اعتماد نوشت: یکی از ایراداتی که به سیاست های جاری و رسمی در ایران وارد است، باز کردن حساب بیش از میزان و ظرفیت برای موضوع تبلیغات است. آنان به ناروا گمان دارند که گویی، ذهنیت مردم و حتی دنیا را، تبلیغات...

6 خرداد 1401

آیین نامه زمین رایگان دولتی به قبل از عید نمی رسد

معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: آیین نامه واگذاری زمین رایگان به خانوارهای دارای سه فرزند هم اکنون در مرحله ارسال از وزارت راه و شهرسازی به دولت است که حداکثر تا هفته آینده انجام می شود. اینکه چه زمانی در کمیسیون های تخصصی دولت به نتیجه برسد به طور دقیق...

26 اردیبهشت 1401

مسائل مربوط به قوانین شهرداری، پیش از مجلس در مجمع کلانشهرها آنالیز گردد

خبرگزاری خبرنگاران-شهردار تبریز خواهان آنالیز مسائل مربوط به قوانین شهرداری ها در مجمع کلانشهرهای کشور، پیش از طرح در مجلس و دولت شد.

23 اردیبهشت 1401

مسعود سلطانی فر همچنان وزیر در سایه!

با گذشت بیش از هشت ماه از استقرار دولت نو، اکثریت مدیران اثرگذار دولت قبل، همچنان سیاست گذار و تصمیم ساز ورزش کشور هستند و به نظر میرسد فرمان ورزش ایران به صورت غیر مستقیم، کماکان در دستان مسعود سلطانی فر است.

18 اردیبهشت 1401

محل اصابت بمب شیمیایی در سردشت ثبت ملی گردد

میراث آریا/ براساس آخرین گزارش های منتشر شده، محل اصابت بمب شیمیایی در سردشت ثبت ملی گردد.

17 اردیبهشت 1401

با بهترین دانشگاه های دنیا در رشته حسابداری آشنا شوید

تهران (پانا) - بر اساس آخرین رتبه بندی موضوعی کیواس که به تازگی به روزرسانی شده است، بهترین دانشگاه های جهان در سال 2021 میلادی، در رشته حسابداری معرفی شدند.

16 اردیبهشت 1401

ساداتی نژاد: کارخانجات استاندارد خوراک دام باید شناسنامه دار شوند

وزیر جهاد کشاورزی بر لزوم افزایش بهره وری در حوزه فراوری محصولات دام و طیور کشور تاکید نمود و گفت: پایش روزانه و هوشمند فراوری و بازار محصولات پروتئینی لازم است.

12 اردیبهشت 1401

شولتز: به شرط عجله، شانس توافق در وین را داریم!

به گزارش خبرنگاران به نقل از فرانس پرس، اولاف شولتز صدراعظم آلمان در سخنرانی خود در کنفرانس امنیتی مونیخ، مدعی شد که شانس احیای توافق هسته ای 2015 رو به کاهش است و اکنون لحظه ای است که ایران باید با حقیقت روبرو گردد.

11 اردیبهشت 1401

واکنش روزنامه جوان به دیدار روحانی با رهبرانقلاب: معاویه هم با حضرت علی دیدار کرد

روزنامه جوان در یادداشتی با اشاره به ملاقات حسن روحانی با رهبرمعظم انقلاب نوشت: چنان ملاقاتهایی، به خودی خود، فضیلت یا موقعیت و مصونیتی برای چهره های سیاسی ایجاد نمی کند.

2 اردیبهشت 1401

توسعه متوازن و عدالت اجتماعی دو ویژگی اصلی بودجه 1401

خبرگزاری خبرنگاران-شهردار تبریز گفت : بودجه سال 1401 به توسعه متوازن و تحقق عدالت اجتماعی توجه ویژه ای داشته است.

30 فروردین 1401

امیرعبداللهیان برای چاوش اوغلو آرزوی سلامتی کرد

وزیر امور خارجه کشورمان با انتشار توئیتی برای مولود چاوش اوغلو وزیر امور خارجه ترکیه آرزوی سلامتی کرد.

27 فروردین 1401

قیمت مصوب مرغ قطعه بندی این هفته اعلام می شود

وزیر جهاد کشاورزی گفت: قیمت منطقی مرغ قطعه بندی با همکاری اتحادیه این هفته اعلام می شود.

26 فروردین 1401

پیگیری آخرین شرایط اجرای پرداخت های تعهدات دولت در بخش بازنشستگی

تهران (پانا) - رئیس کمیسیون مالی مجلس شورای اسلامی گفت نشست مشترک نمایندگان کانون های بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی کشور با حضور وزیر رفاه و تامین اجتماعی و رییس سازمان برنامه و بودجه بزودی در کمیسیون مالی تشکیل می گردد و آخرین شرایط اجرای ناقص پرداخت...

22 فروردین 1401

متقاضیان وام مسکن بخوانند

تهران (پانا) - بانک مسکن در حال حاضر وام بدون ضامن را تا سقف 80 میلیون تومان پرداخت می نماید و بنا به گزارش میدانی این نوع وام ها بنا به شرایطی در حال حاضر و پیش از عید نوروز پرداخت می گردد.

21 فروردین 1401

ثبت نام 1300 هنرجوی لرستانی در گام نخست طرح آموزش هنر

خبرنگاران/لرستان مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان گفت: با اجرای این طرح شاهد توسعه و تحقق عدالت فرهنگی و هنری در کشور خواهیم بود.

19 فروردین 1401

اتحادیه عرب به خاطر مواضع تحقیرآمیزش منحل گردد

معاون وزیر خارجه دولت نجات ملی یمن پیشنهاد کرد، اتحادیه عرب به خاطر مواضع تحقیرآمیزش منحل گردد و یک نهاد دیگر جایگزین آن گردد.

12 اسفند 1400
تعداد: (229)