سیگنال ایلان ماسک به بازار رمزارز

به گزارش وبلاگ افرا، پس از آنکه چند باری ایلان ماسک با موضوع فروش محصولات تسلا به بیت کوین از این ارز مجازی نوسان گرفت حالا به نظر می رسد نوبت به دوج کوین رسیده است.

سیگنال ایلان ماسک به بازار رمزارز

به گزارش فارس به نقل از رویترز، ایلان ماسک، مدیرعامل شرکت تسلا و ثروتمندترین فرد حال حاضر جهان در توئیتر نوشت که قرار است شرکت تسلا شرایط را برای فروش محصولاتش از جمله خودروهای برقی کوچک به دوج کوین را فراهم کند.

حدود یک ماه پیش بود که ایلان ماسک گفته بود که شرکت تسلا در حال ارزیابی شرایط برای اجرای آزمایشی فروش محصولات به ارزهای دیجیتال است. انتشار این توئیت باعث شد تا در لحظه قیمت دوج کوین 14 درصد رشد کند. البته باید گفت ایلان ماسک چند باری با همین حربه توانسته بود بازار بیت کوین را درگیر نوسان کند و به نظر می رسد این بار می خواهد از دوج کوین نوسان بگیرد.

وی که از جمله طرفداران پروپاقرص ارزهای مجازی در جهان به شمار می رود زمانی گفته بود که شرکت تسلا می خواهد خودروهایش را به بیت کوین بفروشد، اما پس از مدتی این طرح بی سروصدا کنار رفت. ارزش دوج کوین در سال 2021، 40 برابر شده و در واقع توئیت های همین ایلان ماسک بود که باعث شد تا این ارز مجازی به چشم بیاید.

سال گذشته شرکت تسلا فاش کرد که 1.5 میلیارد دلار بیت کوین خریده و ایلان ماسک هم گفت که تعدادی بیت کوین و دوج کوین دارد.

منبع: فرارو

به "سیگنال ایلان ماسک به بازار رمزارز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سیگنال ایلان ماسک به بازار رمزارز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید