با کارت سوخت شخصی چند لیتر بنزین آزاد می توان گرفت؟

به گزارش وبلاگ افرا، سخنگوی صنف جایگاهداران کشور گفت: خوشبختانه نسبت به قبل از اجرای طرح مربوط به کارت های آزاد جایگاه ها، استفاده مردم از کارت سوخت شخصی برای دریافت بنزین 3000 تومانی، چهار برابر شده است که در این راستا از همکاری مناسب مردم و پرسنل جایگاه ها تشکر می کنیم.

با کارت سوخت شخصی چند لیتر بنزین آزاد می توان گرفت؟

به گزارش ایسنا، رضا نواز اظهار کرد: ساماندهی و کاهش کارت های آزاد جایگاه ها با همراهی و همدلی مردم و کارکنان جایگاه ها اجرا می گردد و از چند ماه قبل در استان های مختلف تا روز های اخیر که در کلانشهر ها هم شاهد آن بودیم، سوخت گیری با روال طبیعی در حال اجرا است.

وی اضافه نمود: اکنون به ازای هر سکو حداقل یک کارت در جایگاه ها با توجه به موقعیت جغرافیایی و اندازه فروش جایگاه وجود دارد و در استان های پرجمعیت و کلانشهر ها و استان های مرزی الگو های بومی نیز اجرا شده است و اگر مردم کارت های شخصی خودشان را استفاده نمایند، برای آن افرادی که کارت ندارند تعداد کارت های آزاد موجود کافی است.

او با بیان اینکه با توجه به ایام تعطیلات و مسافرت ها، از مردم درخواست داریم که حتما کارت سوخت شخصی همراه داشته باشند تا در شلوغی های پمپ بنزین ها معطل نشوند و مسئله ای نداشته باشند، گفت: همه کارت های شخصی به جز بنزین 1500 تومانی که ماهانه 60 لیتر سهمیه دارد، 150 لیتر هم بنزین 3000 تومانی دارد که مردم میتوانند استفاده نمایند.

منبع: فرارو

به "با کارت سوخت شخصی چند لیتر بنزین آزاد می توان گرفت؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "با کارت سوخت شخصی چند لیتر بنزین آزاد می توان گرفت؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید