تماشای کلیسای نوتردام قبل از آتش سوزی

به گزارش وبلاگ افرا، بازدیدنمایندگان از یک نمایشگاه واقعیت مجازی در #پاریس این فرصت را دارند تا از کلیسای #نوتردام در شرایط پیش از وقوع آتش سوزی مهیب بازدید نمایند.

تماشای کلیسای نوتردام قبل از آتش سوزی

به گزارش دنیای سفر و به نقل از آرت نیوزپیپر، نمایشگاه واقعیت مجازی نوتردام ابدی در پاریس با استفاده از هزاران تصویر وضوح بالا از کلیسای تاریخی نوتردام یک تور سه بعدی برای بازدید از ساختمان این بنای قرون وسطایی آماده نموده است.

در این نمایشگاه، بازدیدکنندگان با استفاده از یک هدست می توانند شاهد تاریخچه 850 ساله کلیسای نوتردام یعنی از زمان ساخت آن در قرون وسطی تا بازسازی آن در امسال باشند.

به گفته مسوولان برگزاری این نمایشگاه، 30 درصد از سود حاصل از فروش بلیت های این نمایشگاه به پروژه یک میلیارد یورویی بازسازی این کلیسا اختصاص خواهد یافت.

این نمایشگاه از هفته گذشته در پاریس شروع به کار کرد. در فصل بهار و پاییز این نمایشگاه در نقاط مختلف پاریس برگزار خواهد شد و سپس به رم و نیویورک هم سفر خواهد نمود.

این نمایشگاه با همکاری یک کمپانی برگزار شده که در برگزاری نمایشگاه مونالیزا: آن سوی شیشه، نخستین نمایشگاه واقعیت مجازی لوور نیز نقش داشته است.

منبع: دنیای سفر

به "تماشای کلیسای نوتردام قبل از آتش سوزی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تماشای کلیسای نوتردام قبل از آتش سوزی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید