ایلان ماسک یک شبکه اجتماعی برای تسلا راه اندازی کرد

به گزارش وبلاگ افرا، شرکت خودروسازی تسلا در وب سایت خود اقدام به راه اندازی یک بستر اجتماعی جدید نموده است که به این شرکت، مشتریانش و علاقه مندان به خرید خودروهای تسلا امکان می دهد به خوبی با یکدیگر در تعامل باشند.

ایلان ماسک یک شبکه اجتماعی برای تسلا راه اندازی کرد

شرکت خودروسازی تسلا به تازگی یک بستر اجتماعی جدید را در وبسایت خود راه اندازی نموده است که به صاحبان و هواداران این برند امکان می دهد از طرف تسلا و برای حرکت به سوی انرژی پاک تر، اقدامات لازم را انجام دهند.

بستر جدید این خودروساز کاملاً الکتریکی که بستر تعامل تسلا نامیده شده است، در حال حاضر شامل اطلاعاتی در خصوص چگونگی حمایت ساکنان نبراسکا از کوشش شرکت برای ارائه خدمات و فروش مستقیم در این ایالت، علاوه بر جمع آوری یاری برای مردم تگزاس در پی طوفان استخوان سوز و کمبود انرژی است.

در این میکروسایت جدید تسلا آمده است: بستر تعامل تسلا بستر جدیدی برای تیم سیاست گذاری عمومی تسلا و باشگاه های مالکان تسلا است. هدف آن ایجاد یک پایگاه خانگی دیجیتال برای همه کارهای ما و ایجاد سهولت برای اعضای جامعه تسلا برای یادگیری آنچه ما در سر داریم، انجام اقدامات معنی دار و روی کار ماندن است.

تسلا در راستای راه اندازی این بستر، بخش مربوط به انجمن های دیرینه خود را در وب سایت خود بسته است، مکانی که در آن صاحبان و علاقه مندان به خرید خودروهای تسلا می توانستند نظرات خود را به اشتراک بگذارند.

به نظر می رسد بستر تعامل تسلا نوعی کوشش برای بهره برداری از اشتیاق شدید هواداران پرشور این شرکت است. به عنوان مثال، باشگاه صاحبان تسلا با موفقیت توانسته است 10 هزار دلار برای حمایت از مردم تگزاس و محله مجاور محل ساخت کارخانه جدید این شرکت پول جمع آوری کند.

با این حال این میکروسایت جدید به معنای اولین حلقه بازخورد مستقیم بین مشتریان و تیم سیاست گذاری تسلا نیز عمل می نماید.

این اقدام جدید تسلا مطابق با کوشش اخیر این شرکت برای ایجاد روابط نزدیکتر با مشتریان است.

البته بعضی از کاربران با اقدام تسلا مبنی بر تعطیل کردن انجمن های مصاحبه مخالف هستند و برای این شرکت پیام گذاشته اند که کاش از تعطیلی این انجمن ها منصرف گردد. اما فعلا تسلا در بالای این انجمن ها نوشته است: به انتهای خط خوش آمدید. شما دقیقاً 13 روز دیگر فرصت دارید تا موضوعات و نظرات خود را ارسال کنید.

این بستر اجتماعی جدید تسلا می تواند به ایلان ماسک مدیرعامل آن یاری کند کنترل بیشتری بر بازخوردهای مردم داشته باشد. این بستر شاید یک توییتر دیگر نباشد، اما قابلیت لایک و اشتراک گذاری دارد.،ایسنا

منبع: ایران آنلاین

به "ایلان ماسک یک شبکه اجتماعی برای تسلا راه اندازی کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ایلان ماسک یک شبکه اجتماعی برای تسلا راه اندازی کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید