سرانجام واگذاری مسکن مهر به متقاضیان در سال آینده

به گزارش وبلاگ افرا، استاندار تهران از واگذاری 100 درصدی واحدهای مسکن مهر تا سال 1399 اطلاع داد.

سرانجام واگذاری مسکن مهر به متقاضیان در سال آینده

به گزارش وبلاگ افرا، انوشیروان محسنی بند پی در سرانجام هفتاد و پنجمین جلسه شورای مسکن استان تهران در تشریح مصوبات این جلسه گفت: در این جلسه آنالیز معضلات و مسائل زیرساختی مسکن مهر در سطح استان تهران به ویژه برای معلولین در دستور کار نهاده شد که خوشبختانه تصمیمات خوبی در جهت تسریع واگذاری این واحدها اتخاذ شد.

وی اضافه کرد: مقرر شد سازمان آب و فاضلاب نسبت به تامین انشعاب واحدهای مسکن مهر پردیس در اسرع وقت اقدام کند و تامین زیرساخت ها نیز در حوزه برق انجام گردد.

وی ادامه داد: البته مدیران عامل شرکت های توزیع و انتقال برق و یا نمایندگان آنها در جلسه امروز حضور نداشتند که مقرر شد این موضوع در نامه ای به وزیر نیرو اعلام گردد.

بندپی اظهار کرد: بی تردید متقاضیان مسکن مهر از اقشار متوسط به پایین جامعه هستند که تمام دارایی و سرمایه خود را برای این مسکن ها داده اند لذا احتیاج است که در جلساتی که موضوع آنالیز زیرساخت های مسکن مهر است حتما نمایندگان دستگاه های اجرایی حضور داشته باشند.

استاندار تهران در بخش دیگری از صحبت های خود با اشاره به اینکه در پرند در حوزه زیرساخت های برق 40 درصد کار اجرا شده و 60 درصد باقیمانده است اضافه کرد: باید در اسرع وقت نسبت به تامین برق در این محدوده اقدام گردد. در پردیس با توجه به همکاری هایی که توسط دستگاه های اجرایی اجرا شده است کار به خوبی پیشرفته است، در اندیشه نیز مسئله ای نداریم.

وی تاکید نمود: در شهرستان پیشوا و مسکن مهر معلولین، برای 250 واحد قرارداد سه جانبه ای میان متقاضیان، پیمانکار و راه و شهرسازی بسته شده که متاسفانه پیمانکار در این پروژه حاضر به واگذاری نشده است. بر همین اساس مقرر شد که توسط محاکم قضایی و شورای تامین شهرستان، پیمانکار ملزم به واگذاری این واحدها گردد.

به گفته بندپی، 125 واحد در پرند نیز متعلق به معلولین بهزیستی بود که تاکید شد این واحدها تا سرانجام مهر امسال به متقاضیان واگذار گردد.

استاندار تهران در مورد زمان واگذاری کامل مسکن های مهر به متقاضیان در سطح استان تهران گفت: در حال حاضر در اندیشه 100 درصد واحدهای مسکن مهر تحویل متقاضیان شده، در پرند 77 درصد، در پردیس 43 درصد و واحدهای در اختیار راه و شهرسازی نیز تا 91 درصد تحویل متقاضیان شده، به این ترتیب به صورت میانگین در استان تهران 76 درصد واحدهای مسکن مهر تحویل متقاضیان شده و تا سرانجام امسال متوسط تحویل این واحدها به 90 درصد می رسد و پیش بینی می کنیم در سال 99، 100 درصد این واحدها به متقاضیان تحویل داده گردد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "سرانجام واگذاری مسکن مهر به متقاضیان در سال آینده" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرانجام واگذاری مسکن مهر به متقاضیان در سال آینده"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید