هتل الوفت بانکوک سوخومویت 11

به گزارش وبلاگ افرا، هتل شیک با Wi - Fi های سریع طراحی گردیده برای مسافران زرنگ امروزی ، Aloft بانکوک 11 ، تصویر هتل W است . در حال حاضر Aloft یک سرگرمی مدرن ، تازه و لذت بخش است و در سفر برای مسافران به دنبال تجربه ای منحصر به فرد ، حرکت جدیدی انجام می دهد .

هتل الوفت بانکوک سوخومویت 11

با توجه به این که مسافران در حال رفتن هستند و در مسافران می دانی، Aloft بانکوک سوخومویت 11 انتخاب ارجح برای این شرکت هوشمند و مسافر اوقات فراغت است. همه 296 Aloft و suites، آخرین plug را نمایش می دهند و تکنولوژی رسانه ای را نمایش می دهند و همراه با همه مناطق عمومی، مجهز به باند پهن باند پهن باند و یا دسترسی بی سیم به اینترنت هستند. چه در حال نشستن و یا رفتن به در خانه باشید، میزبان بهترین امکانات عالی برای سفارشی کردن تجربه خود پیدا خواهید کرد.

در این رستوران که مد روز قرار گرفته است و در منطقه تفریحی قرار گرفته است، سوخومویت soi 11 ساله است، در حالی که هنوز هم در دسترس مناطق تجاری و تجاری قرار گرفته است. به راحتی در دسترس بودن با نانا - ایستگاه قطار هوایی بی نظیر تراکتور " نانا - تنها 5 دقیقه دورتر، طرح پیشنهادی open ما فضای کافی برای بالا رفتن و رفتن به میهمانان می دهد. با اشتیاق ( تمام روز صرف غذا )، دوباره : سوخت ( بر روی کافه رفتن )، نوار و پاشیدن آب، مناطق ما همیشه با انرژی و عمل مکان ایده آل برای رسیدن به مکان های غیر منتظر هستند، جایی که هر چیزی می تواند رخ دهد : جریان های انرژی، شخصیت ها و فرصت ها زیاد هستند.

شهر Aloft بانکوک در ساعت 11 به راحتی در رستوران trendy و تفریحی سوخومویت واقع گردیده است. شما می توانید با استفاده از نزدیک ترین نانا - تنها 5 دقیقه پیاده از هتل به مراکز خرید اصلی مانند دنیای مرکزی، سیام نمونه، Siam و Emporium (Emporium )، به آسانی در اطراف شهر حرکت کنید. این هتل سرویس شاتل رایگان tuk را برای انتقال شما به ایستگاه Nana Nana و ایستگاه مترو سوخومویت فراهم می نماید. آیا آماده است تا برخی از زندگی شبانه شهر بانکوک را تجربه کنید؟ تخت خواب Supperclub یا Qbar را که در مجاورت هتل قرار گرفته است، آنالیز کنید. مرکز کنوانسیون ملی ملکه Sirikit، کاخ بزرگ و معبد Buddha، و بازار Weekend نیز یک سفر سریع و کامل برای دوز روزانه فرهنگ محلی هستند.

به "هتل الوفت بانکوک سوخومویت 11" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هتل الوفت بانکوک سوخومویت 11"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید