بهترین رستوران های ماهاراشترا

به گزارش وبلاگ افرا، استان ماهاراشترا در هند 2 مورد از بزرگ ترین شهرهای هندوستان را در خود جای داده. بمبئی و پونا جزو معروف ترین های هند هستند و می توان شاهد خاص ترین رستوران های هند در آنها بود.شاید به همین علت این دو شهر را مرکز بهترین غذاخوری های هند می دانند. از رستوران های سنتی گرفته تا رستوران های بین المللی که پیروز به کسب درجه های کیفیت جهانی شده اند را در بمبئی و پونا می توان مشاهده کرد. در این مقاله قصد داریم سری به خاص ترین های ماهاراشترا بزنیم با خبرنگاران همراه باشید.

بهترین رستوران های ماهاراشترا

o:h cha

این رستوران در حوالی Lower Parel بمبئی واقع شده و از خاص ترین رستوران هایی است که از سال 2014 شروع به فعالیت کرده است. می توانید انواع طعم های خاص را در این رستوران بچشید و تجربه ای خاص از غذا و طعم آن بدست آوردید. از دیگر مسائلی که موجب معروفیت این رستوران شده و هر روزه حجم قابل توجهی از گردشگران تور مسافرتی و مردم محلی را روانه آن می کند طراحی داخلی خاص و منحصر به فردی است که برای این رستوران در نظر گرفته شده.این رستوران در سال 2015 توانست پیروز به کسب بهترین رستوران در هند شود.

Wasabi by Morimoto

این رستوران تراز اول در هتل تاج محل بمبئی واقع شده و به عنوان یکی از لوکس ترین رستوران های بمبئی شناخته می شود. این رستوران برای 2 سال متوالی در لیست 50 رستوران برتر آسیا قرار داشته و منویی خاص و خارق العاده را به گردشگران تور یک روزه بمبئی ارائه می دهد.می توانید در این رستوران از انواع و اقسام غذاهای هندی و بین المللی لذت ببرید و با طعم هایی خارق العاده روبرو شوید.

The Table

این رستوران توانسته به عنوان عنوان های قابل توجهی را در این حوزه به خود اختصاص دهد. اگر در پی بهترین و محبوب ترین رستوران بمبئی هستید لازم است که از آن بازدید کنید. در این رستوران منویی کامل از غذاهای هندی و بین المللی را د راختیار خواهید داشت به گونه ای که سخت ممکن است در پی غذایی شناخته شده باشید و نتوانید آن را در میان منوی کامل ای رستوران پیدا کنید. اگر در قالب تورمسافرتی به بمبئی سفر کردید سری به این رستوران خارق العاده بزنید.

Paasha

این رستوران در شهر پونا واقع شده پونا به عنوان دومین شهر بزرگ استان ماهاراشترا شناخته می شود و جذابیت های خاص خود را به گردشگران تورمسافرتی هند ارائه می دهد. می توانید طعم فوق العاده غذاهای هندی را در این رستوران بچشید. یکی از امتیازارت این رستوران فضای ان است می توانید در فضایی آرام و فوق العاده یک وعده غذای خاص صرف کنید و از تورمسافرتی خود لذت ببرید.

Favola5

این رستوران به عنوان بهترین رستوران ایتالیایی در پونا شناخته می شود.و از محبوب ترین رستوران های Le Méridien هتل است . اگر در قالب تور یک روزه به پونا سفر کرده اید و در پی یک رستوران بین المللی هستید لازم است که سری به این رستوران بزنید. فضای فوق العاده طراحی خاص و کیفیت بالای غذا در این رستوران موجب محبوبیت آن شده است.

منبع: همگردی

به "بهترین رستوران های ماهاراشترا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بهترین رستوران های ماهاراشترا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید