نقاط بسیار کثیف هواپیما که نمی دانستید

به گزارش وبلاگ افرا، خدمه پرواز در مسائل مربوط به کابین و عبور و مرور مسافران متخصص هستند. پس طبیعی است که آن ها کثیف ترین مناطق کابین هواپیما را بدانند.

نقاط بسیار کثیف هواپیما که نمی دانستید

چندین نفر از مهمانداران هواپیما در گفتگویی از آلوده ترین و کثیف ترین منطقه کابین هواپیما صحبت نموده اند که احتمالا شما از آن ها بی خبر هستید.

یکی از این مهمانداران هواپیما می گوید: شما نباید هیچگاه سر خود را پنجره هواپیما تکیه دهید. اگر مردم می دانستند که این منطقه، یعنی پنجره های هواپیما چقدر کثیف است هرگز به آن نزدیک نمی شدند. بسیاری از مردم در کنار این پنجره ها می نشینند و در برابر آن سرفه و عطسه نموده و آن را آلوده می نمایند.

او در اینباره می گوید: اگر نوری وجود داشت که جرم ها و میکروب های موجود در هواپیما را نشان می داد همه از حجم بسیار زیاد آن متعجب می شدند. قانون کلی من برای سوار شدن در هواپیما این است که هرگز دستانم را به صورت و دهانم نزدیک نمی کنم و این به من یاری نموده تا از بیماری دوری کنم. همچنین بسیاری از مردم را می بینم که با دستمال مرطوب اطراف خود را تمیز می نمایند.

خدمه پرواز در شبکه اجتماعی ردیت در پست هایی به مردم و علاقه مندان نشان دادند که چقدر میز ها و وسائل در هواپیما کثیف و میکروبی است. یکی از خدمه پرواز گفت: بسیاری از اوقات دیده ام که مردم پوشک بچه های خود را روی سینی قرار گرفته در جایگاه هواپیما عوض می نمایند. استفراغ و خون ریزی روی آن ها هم از مواردی هستند که زیاد پیش می آیند. البته آن ها هر شب تمیز می شوند، اما شخصا غذایم را روی آن ها نمی گذارم!

تمیز کردن اطراف و مخصوصا سینی و پنجره با دستمال مرطوب کار عاقلانه ای است. خدمه دیگری در مصاحبه خود می گوید: اگر با هواپیما مسافرت می کنید حتما دستمال مرطوب و ضد عفونی نماینده به همراه داشته باشید. من حساب تعداد بار هایی که به مسافران گفته ام تا پوشک کودکتان را روی سینی یا جایگاه هواپیما عوض نکنید از دست داده ام.

منبع: گردشبان

به "نقاط بسیار کثیف هواپیما که نمی دانستید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نقاط بسیار کثیف هواپیما که نمی دانستید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید