مسکن هایی با محدوده قیمتی یک میلیارد تومان

به گزارش وبلاگ افرا، خرید ملک در مناطق میانی پایتخت حتی با بودجه ای که شاید برای مناطق نیمه جنوبی کنار گذاشته اید هم امکان پذیر است.

مسکن هایی با محدوده قیمتی یک میلیارد تومان

به گزارش وبلاگ افرا، بررسی برخی فایل های پیشنهادی فروشندگان در بنگاه های معاملات املاک طی روزهای اخیر نشان می دهد، در برخی از محلات مناطق میانی پایتخت واحدهای مسکونی با بودجه هایی در محدوده یک میلیارد تومان از سوی مالکان پیشنهاد شده است. این بودجه معادل نرخ های پیشنهادی مالکان برخی مناطق نیمه جنوبی پایتخت است؛ البته در صورت جست وجوی بیشتر در بین فایل های فروش احتمالا نرخ های کمتر از یک میلیارد تومان هم برای خرید در مناطق میانی یافت شود.

انتخاب مناطق نیمه جنوبی یا مناطق متوسط پایتخت، بسته به انتظارات خریداران و متقاضیان متفاوت است، از ویژگی های جست وجوی ملک در محدوده قیمتی یک میلیارد تومان در مناطق نیمه جنوبی تنوع بیشتر فایل ها و جست وجوی املاک با امکانات احتمالا بیشتر نسبت به جست وجوی ملک در مناطق متوسط پایتخت است. در عین حال، متقاضیان خرید ملک با این میزان بودجه، اگر محله ای در مناطق میانی را به امکانات بیشتر در نیمه جنوبی تهران ترجیح می دهند، می توانند در برخی محلات مناطق میانی املاک مسکونی در محدوده قیمتی یک میلیارد تومان را جست وجو کنند.

تحقیقات میدانی برای بررسی میزان بودجه حداقلی خرید ملک در مناطق میانی پایتخت، در محلاتی از مناطق 6، 7، 8 و 13 و براساس فایل های پیشنهادی بررسی شده، بوده است.

منبع: دنیای اقتصاد

منبع: تجارت نیوز

به "مسکن هایی با محدوده قیمتی یک میلیارد تومان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مسکن هایی با محدوده قیمتی یک میلیارد تومان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید