فال روزانه 22، 07، 1398

به گزارش وبلاگ افرا، فال روزانه دوشنبه 22 مهر 1398

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که 22 مهر به جهان آمده ای، تولدت مبارک! سال جاری تمام شرایط برای رشد و پیشرفت شما مهیاست، کافی است کمی کوشش کنید تا زندگی تان از این رو به آن رو گردد. اگر چه موانع زیادی پیش پایتان است اما نگران نباشید زیرا با حمایت اطرافیان می توانید تمام آنها را پشت سر بگذارید. اگر احساس تنهایی می کنید، احساسات تان را با دیگران به اشتراک بگذارید، تا انرژی مثبت آنها را نیز دریافت کنید. هر چه ارتباط تان بیشتر باشد، بهتر است. سال جاری سفرهای مهمی خواهید داشت که شیوه زندگی و نگاه شما را تغییر می دهد. در اواخر سال خبرهای خوبی به گوش تان می رسد که آینده کاری و موفقیت تان را تضمین خواهد نمود. اگر تا به حال از روابط عاطفی تان رضایت کامل را نداشتید، سال جاری سالی ست که آتش عشق در شما شعله ور می گردد و روزهای پر از هیجانی را تجربه خواهید کرد. ماههای آبان، بهمن و خرداد سال بعد از بهترین ماههای شما خواهند بود.

امروز کمی نگران کارهایتان هستید اما بدانید که همه چیز آنطور که شما می خواهید پیش خواهد رفت. اشتباهات کوچک را فراموش کنید و در صدد پیشرفت در قدم های بعدی تان باشید. هیچ کس به توانایی های شما شک ندارد، پس نگذارید که یک اشتباه کوچک اعتماد به نفس را از شما بگیرد. در رابطه عاطفی تان چیزی شما را آزار می دهد، وقت آن است که کمی جدی تر درباره آن حرف بزنید.

فال روزانه 22، 07، 1398

امروز خبری را می شنوید که انتظارش را ندارید. آنقدر هول می شوید که نمی دانید قدم بعدی را چگونه بردارید. اما این اتفاق به بزرگی آنچه شما فکر میکنید نیست و هیچ تاثیری روی روند کارتان نخواهد گذاشت. به تازگی با فردی آشنا شده اید اما نمی دانید که چگونه با او رفتار کنید. بهتر است که در هر شرایطی خود واقعی تان باشید. صداقت بهترین سیاست است پس نقاب تان را بردارید و احساسات تان را به زبان آورید.

شما فرد مهربانی هستید و به هم روی خوش نشان می دهید اما این خصوصیت شما باعث شده که دیگران از شما سواستفاده نمایند. بهتر است که کمی در این زمینه تعادل تان را حفظ کنید تا به خودتان آسیبی وارد نگردد. در خصوص هدفی که در سر دارید، اگر اعتماد به نفس تان را حفظ کنید، هیچ نگرانی دیگری نخواهید داشت. نسبت به شریک زندگی تان بدبین شده اید، اما بهتر است که زود قضاوت نکنید. او در شرایط خوبی به سر نمی برد.

امروز شرایط برای شما به گونه ای فراهم می گردد که می توانید با افراد جدیدی ارتباط برقرار کنید. سعی کنید که در این ارتباطات خیلی اطلاعاتی که دارید را بروز ندهید. به جای حرف زدن بهتر است که گوش کنید. در اطراف تان فردی است که مدام به پای شما می پیچد. سعی کنید که هر چه زودتر او را از جلوی پایتان کنار بزنید، در غیر این صورت مانع از حرکت شما خواهد شد. به زودی تغییری که ماههاست منتظرش هستید، در زندگی تان ایجاد می گردد.

اگر چه اعتماد به نفس شما در هر زمینه ای بالاست اما در کار چنین اعتماد به نفسی را ندارید. مشکل شما فقط با تمرین و تکرار حل می گردد پس نترسید و از شرایط استرس زا فرار نکنید. هر چه بیشتر با ترس تان روبرو شوید بهتر است. کمی احساس ناراحتی و کسلی می کنید، بهتر است که شب را در کنار دوستان تان بگذرانید تا روحیه تان عوض گردد. به زودی پولی به دست تان می رسد که یکی از گره های زندگی تان را باز خواهد نمود.

کارهای زیادی روی سرتان ریخته اما بهتر است که گیج نشوید. ابتدا سراغ کارهایی بروید که انجام آنها اولویت بیشتری دارد. نگران نباشید، به یاری دیگران می توانید تمام آنها را تا چند روز آینده به اتمام برسانید. فردی با اشتباهی شما را ناراحت نموده است، بهتر است که به جای عصبانیت، فرصت دیگری به او دهید. مطمئن باشید که او اشتباهش را جبران خواهد نمود. دوستی شما را دعوت می نماید، دعوت او را بپذیرید و به خودتان کمی استراحت دهید.

به فکر تغییری در زندگی تان هستید اما شرایط آن برایتان فراهم نمی گردد. بهتر است که شکیبا باشید. اگر عجولانه قدم بردارید به خیلی از خواسته هایتان نخواهید رسید. یکی از دوستان تان شما را مدام با مسائل خود درگیر نموده است به طوری که از خودتان هم غافل شده اید. بهتر است به طور موقت از او فاصله بگیرید تا کمی ذهن تان آرام تر گردد. برای خرید وسیله ای مدام این پا و آن پا می کنید، بهتر است امروز برای تهیه آن وقت بگذارید.

آنقدر دورتان شلوغ است که نمی دانید از کجا شروع کنید. بهتر است که خیلی عجله نکنید و به آرامی کارهایتان را پیش ببرید. یکی از اطرافیان تان حرفی به شما زده که کمی نگران تان نموده است، بهترین کار این است که به دنبال اطلاعات بیشتری باشید و به حرف های اطرافیان تان تکیه نکنید. شما کوشش های زیادی برای یکی از اهداف تان نموده اید اما نتیجه ای که می خواستید را به دست نیاوردید، بهتر است که ناامید نشوید. حتما حکمتی در کار بوده است که خیلی زود به آن پی می برید.

به زودی زندگی شما دچار تغییرات بزرگی می گردد که وقت سر خواراندن هم ندارید. بنابراین بهتر است که از این روزهای خود بهره ببرید و لذتش را ببرید. اخیرا خبرهایی شنیده اید که ذهن تان را مشغول نموده است. بهتر است که وقت تان را با این انرژی های منفی هدر ندهید. برای این که حالتان بهتر گردد، عصر خود را در بیرون از خانه بگذرانید. مدتی ست که برای عشق زندگی تان وقت نگذاشته اید، امشب زمان مناسبی برای یک دیدار رمانتیک است.

برای دریافت تصمیمی کمی دیگر هم صبر کنید و پس از این که اطمینان لازم را به دست آوردید، دست به کار شوید. امروز ذهن شما تمرکز ندارد پس بهتر است آن را آزاد بگذارید. شما دورتان را بیش از حد شلوغ نموده اید و این موجب خستگی تان شده است. بد نیست که یک روز را به طور کامل به خودتان مرخصی دهید و استراحت کنید. از رفتار یکی از اطرافیان تان رنجیده شده اید اما چاره ای چون پذیرفتن آن ندارید. شاید بد نباشد که به طور غیر مستقیم حرفتان را به او بزنید تا تاثیر بیشتری داشته باشد.

به زودی کوشش های شما جواب می دهد و شما به یک درآمد اقتصادی خوبی می رسید که به شما انگیزه می دهد. دست از کوشش برندارید تا موفقیت های بیشتری نصیب تان گردد. از دست یکی از اطرافیان تان شاکی هستید به قدری که دوست دارید حرف دلتان را بر سرش فریاد بزنید، امروز زمان مناسبی برای حرف زدن و حل کردن مشکلتان نیست. سعی کنید که کمی ورزش یا مدیتیشن کنید تا تنش هایی که در طول روز داشته اید، از بین برود.

اگر به دنبال یک راه چاره برای مسائل تان هستید، بدانید که باید به دنبال ریشه اش باشید. این که سر خودتان را گرم کنید، دوای درد شما نمی گردد و تنها موقتی است. اگر مجرد هستید، به زودی فردی نظر شما را به خود جلب می نماید، درنگ نکنید و به سمتش بروید. همانطور که شما کامل نیستید، طرف مقابلتان هم نیست، پس خیلی سخت نگیرید و ارتباط برقرار کنید. در انتهای روز خبری خوب از یک دوست قدیمی خواهید شنید.

منبع: برترین ها

به "فال روزانه 22، 07، 1398" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فال روزانه 22، 07، 1398"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید