رویداد جینو در اینوتکس 2022 میزبان بهترین های صنعت گیم ایران بود

به گزارش وبلاگ افرا، رویداد اینوتکس گیم یا جینو سال جاری برای اولین بار در نمایشگاه اینوتکس 2022 با حضور سازندگان بازی، گیمرها، استریمرها، رسانه های بازی و سازمان ها و افرادی که علاقه مند به سرمایه گذاری در این زمینه هستند، برگزار گردید.

رویداد جینو در اینوتکس 2022 میزبان بهترین های صنعت گیم ایران بود

به گزارش گروه دانشگاه وبلاگ افرا، با ظهور فناوری های تازه، صنعت بازی شاهد تغییرات عمده ای بوده و فرصت ها و پتانسیل های تازهی را ایجاد نموده است. از این رو، رویداد نوآوری گیم جینو سعی دارد با استفاده از این پتانسیل گسترده در کشورمان، با یاری دست اندرکاران این صنعت، به رشد صنعت گیم یاری کند.

در این راستا برگزاری رویداد اینوتکس گیم یا جینو در نمایشگاه اینوتکس 2022 گام موثری در جهت یکپارچه سازی اکوسیستم گیم ایران بود که بواسطه برگزاری پنل ها و سخنرانی های مختلف در استیج جینو و حضور فعلان مطرح این اکوسیستم با مدیریت مناسب و در نظر داشتن تمامی سختی ها به نتیجه رسید.

دعوت از سخنرانان و میهمانان

پس از تعیین شدن حوزه های مورد بحث از 36 نفر از متخصصان و فعالان اکوسیستم گیم جهت سخنرانی و شرکت در پنل دعوت به عمل آمد. از این بین 32 نفر دعوت را پذیرفتند و جهت سخنرانی و حضور در پنل ها اعلام آمادگی کردند. در این بین 3 پنل برگزار گردید که یک پنل در روز سوم و دو پنل دیگر نیز در روز حکمرانی و در سالن آمفی تئاتر برگزار گردیدند.

اولین پنل با موضوع کارآفرینی در دنیای بازی سازی با حضور محمد زهتابی مدیرعامل استودیو بازی سازی پاییزان، حسن مهدی اصل مدیر عامل استودیو بازی سازی سورنا گیمز و امین شهیدی مدیرعامل استودیو بازی ساز Games Cube Black، در سومین روز از رویداد برگزار گردید که با استقبال گسترده مخاطبان روبرو شد.

پنل دوم در روز حکمرانی با موضوع ابرچالش های حکمرانی در اکوسیستم بازی های دیجیتال در ایران با حضور مسئولین این حوزه، جناب امیر خوراکیان سخنگوی مرکز ملی فضای مجازی، سید صادق پژمان مدیرعامل بنیاد ملی بازی های رایانه ای، محمدرضا عطاردی عضو هیات علمی گروه حکمرانی و اداره امور عمومی، دانشگاه امام صادق (ع)، ابوالفضل صادق مدیر عامل استودیو بازی سازی تتراپازل و محمدصادق دهنادی مدیر ارتباطات و امور بین الملل بنیاد ملی بازی های رایانه ای در سالن آمفی تئاتر برگزار گردید و به موضوعات و چالش های بنیادین در حوزه بازی سازی و اکوسیستم گیم در ایران پرداختند که بسیار مورد توجه فعالین این حوزه نهاده شد.

سومین پنل در روز حکمرانی با موضوع آینده ورزش های الکترونیک در ایران با حضور محمدصادق افراسیابی عضو هیئت مدیره و سرپرست معاونت نظارت و راهنمایی فرهنگی بنیاد ملی بازی های رایانه ای، بهنود اناری مالک محصو ل و مدیر اجرایی ورزش های الکترونیک بنیاد بازی های ملی، علی حاتم نژاد مدیر انجمن ورزش های الکترونیک ایران، حسن پاجانی گیمر و قهرما ن مسابقات جهانی 2020 PES و احسان تکلوی بختیاری دبیر اجرایی ESLIRAN برگزار گردید که پنل چالش برانگیزی بود.

به منظور افزایش آگاهی درباره رویداد جینو، یک دوره وبینار در حوزه گیم برنامه ریزی شد و 4 وبینار با حضور افراد سرشناس این اکوسیستم در داخل و خارج از ایران پیش از رویداد برگزار گردید. بعلاوه قرار است 5 وبینار دیگر نیز پس از رویداد اینوتکس و در ماه جاری و ماه آینده برگزار گردد.

برای برگزاری تورنومنت های ویدیو گیم در جینو با پلتفرم نئور اکس که میزبانی تورنمنت های ورز ش های الکترونیک را برعهده دارد نیز همکاری شد. تورنومنت Mobile: Duty Of Call در رویداد جینو برگزار گردید که در آن 64 تیم 5 نفره در روز های رویداد به رقابت پرداختند و به تیم های اول تا سوم به ترتیب جوایز نقدی اهدا شد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "رویداد جینو در اینوتکس 2022 میزبان بهترین های صنعت گیم ایران بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رویداد جینو در اینوتکس 2022 میزبان بهترین های صنعت گیم ایران بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید