خرید اقساطی به کالا رسید ، وام 500 میلیونی بدون ضامن!

به گزارش وبلاگ افرا، خرید اقساطی از مسکن و خودرو حالا به انواع کالا رسیده است. در روزهایی که تورم از مرز 43 درصد عبور نموده و قدرت خرید مردم افت شدیدی داشته است، بعضی شرکت ها و نهادها طرح هایی برای خرید اقساطی را شروع نموده اند. یکی از دلایل این اتفاق تورم بیشتر کالاهای بادوام از تورم میانگین است. در خرداد ماه سال جاری در حالی که تورم کل 43 درصد به وسیله مرکز آمار ایران گزارش شده اما تورم کالاهای بادوام شامل خودرو و لوازم خانگی از مرز 88 درصد عبور نموده است.

خرید اقساطی به کالا رسید ، وام 500 میلیونی بدون ضامن!

با این فرایند پرشتاب تورم کالاهای بادوام پیش بینی می شد که بازار این اقلام دچار رکود شوند و در گام بعدی فعالان بازار به فکر تحریک بازار باشند.

هرچند بانک ها هم همواره لیستی از وام ها را دارند اما اکنون بعضی شرکت ها و نهادها هم توزیع وام در قالب خرید اقساطی کالا را شروع نموده اند.

یکی از این شرکت ها در تبلیغ طرح خود نوشته است: تمامی هموطنان می توانند پس از ثبت نام در اپلیکیشن … و ایجاد پفراینده خرید اقساطی، مراحل اعتبار سنجی حقیقی یا سازمانی را طی نموده و مبلغ مورد درخواست خود را از یک میلیون تا 500 میلیون تومان ثبت نمایند.گفتنی است تمامی مراحل دریافت اعتبار خرید اقساطی از اپ … به صورت اتوماتیک بوده و احتیاجی به مراجعه نمی باشد و تمامی هموطنان از سراسر کشور می توانند از مزایای بازارچه ایزی پی بهره مند شوند.

یکی از مهمترین مسائل مردم در دریافت وام از بانک ها تامین وثیقه مورد احتیاج آنها و داشتن ضامن معتبر است. اما در طرح تازه شرکت ها برای خرید اقساطی آنها سعی می نمایند تنها وثیقه مورد احتیاج یک چک بانکی باشد و دیگر ضامن یا وثیقه تازهی مورد احتیاج نیست.

پس از ساخت حساب کاربری لازم هست مراحل زیر را به ترتیب طی کنید:

احراز هویت

اعتبارسنجی به وسیله اپلیکیشن ایزی پی

تصویر یکی از برگ های چک صیادی

این فرایند دادن وام در یکی از این شرکت هاست که شرح می دهد پس از این مراحل پشتیبانی به وسیله پیامک، اعتبار مشتریان را می سنجند و به آنها خبر می دهند حداکثر چه مقدار اعتبار دریافت خواهد نمود. چک صیادی مورد قبول است. چک با پشتوانه کارمندی از اعتبار و تایید بالاتری برخوردار می باشد به شرطی که حقوق فرد به حساب جاری متصل به دسته چک واریز گردد.

اما نکته قابل توجه سود در این طرح هاست که با توجه به تورم 43 درصدی حال حاضر به نظر می رسد برای مشتریان مشارکت در این طرح ها با سودهای پایین تر از تورم مجذوب کننده به نظر می رسد.

منبع: تجارت نیوز

به "خرید اقساطی به کالا رسید ، وام 500 میلیونی بدون ضامن!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خرید اقساطی به کالا رسید ، وام 500 میلیونی بدون ضامن!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید