حلقه ای که ضد آلودگی صوتی است ، فیلتر صداهای بلند ، حفاظت از گوشی میانی و پرده گوش

به گزارش وبلاگ افرا، محافظت از گوش یکی از مهمترین موضوعاتی است که در جهان پر سر و صدا و سرشار از آلودگی صوتی امروزی کاربرد دارد. اکنون حلقه (گوشواره) ضدآلودگی صوتی یکی از جدیدترین محصولات جهانی فناوری است که می تواند مشکل مذکور را تا حد زیادی حل نماید.

حلقه ای که ضد آلودگی صوتی است ، فیلتر صداهای بلند ، حفاظت از گوشی میانی و پرده گوش

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، اغلب ما هر روز در معرض صداهای مختلف قرار می گیریم. بعضی از این صداها بلند و بعضی آرام هستند. صداهای شدید تر را در باشگاه ها، جشنواره ها و کنسرت ها می شنویم و این صداها می توانند برای شنوایی ما بسیار مضر باشند.

تا به حال شده که پس از شرکت در یک کنسرت یا جشنواره موسیقی تا ساعت و روزها وزوز گوش را تجربه کنید؟ این یک آسیب پذیری یا اختلال شایع در گوش داخلی است. وزوز گوش می تواند توسط بسیاری از شرایط غیر مرتبط با صدای بلند نیز رخ دهد، اما بیشتر در معرض صداهای بلند برای مدت زمان طولانی باعث این اتفاق می شود.

خوشبختانه، شرکتهایی هستند که با تکنولوژی نوآورانه خود از گوش حفاظت می کنند. یکی از این روش ها استفاده از حلقه گوش است. این حلقه یا گوشواره هوشمند صداهای خطرناک را کاهش می دهد. این حلقه توسط مارتین بودوز و دیمیتری او طراحی شده است. هدف آن ها حقظ گوش از صداهای اجتناب ناپذیر بود.

این حلقه یک حفره دارد که صداها از آن وارد می شوند. سپس آنها از طریق کانال آکوستیک توخالی عبور می کنند و در حالی که تعدیل شده اند شنیده می شوند. البته این نخستین حلقه یا گوشواره محافظ گوش نیست اما می توان گفت یکی از برترین گوشواره ها است. برای تولید این گوشواره حلقه، این شرکت از سیستم های 3D استفاده کرده است.

این گوشواره یا حلقه در هشت رنگ مختلف طلایی ، مسی، سیاه، خاکستری، سفید و سیاه، نقره ای و قرمز طراحی شده است و دارای 4 قطعه سیلیکون محافظ، دو قطع فومی و یک کیف چرمی است. این محصول 30 دلار قیمت دارد.

منبع: انتخاب

به "حلقه ای که ضد آلودگی صوتی است ، فیلتر صداهای بلند ، حفاظت از گوشی میانی و پرده گوش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حلقه ای که ضد آلودگی صوتی است ، فیلتر صداهای بلند ، حفاظت از گوشی میانی و پرده گوش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید