ترامپ یک جایزه خیالی فراوری کرد: من جایزه خلیج خوک ها را گرفته ام!، واکنش فضای مجازی:ترامپ جایزه اسامه بن لادن را دریافت نموده است؟

به گزارش وبلاگ افرا، ایسنا نوشت: خلیج خوک ها، مکان حمله ناکام توسط تبعیدی های کوبایی تحت حمایت آمریکا بود که با انقلاب فیدل کاسترو مخالف بودند. در حالی که هیچ جایزه ای، نام این رویداد سال 1961 را به خود نگرفته است، با این وجود ترامپ تأیید انجمن خلیج خوک ها را به دست آورد.

ترامپ یک جایزه خیالی فراوری کرد: من جایزه خلیج خوک ها را گرفته ام!، واکنش فضای مجازی:ترامپ جایزه اسامه بن لادن را دریافت نموده است؟

به گزارش خبرگزاری اسپوتنیک، دونالد ترامپ روز یکشنبه فخر فروخت که جایزه پرافتخار خلیج خوک ها را از کوبایی های میامی دریافت نموده است! در حالی که رقیب ریاست جمهوری دموکراتیک خود جو بایدن را افتضاح با اسپانیایی ها توصیف کرد.

وی در توییتی نوشت: جو بایدن خوابالو 47 سال را در سیاست گذرانده که در طول آن ها با اسپانیایی ها افتضاح بوده است. حالا او بر برنی سندرز عاشق کاسترو حساب باز نموده که به او یاری کند. این جواب نمی دهد! یادت باشد، کوبایی های میامی به من جایزه پرافتخار خلیج خوک ها را به پاس همه کارهایی که من برای جمعیت عظیم کوبایی ها انجام داده ام، اعطا نموده اند.

با این وجود ظاهراً ترامپ این جایزه را از خود ابداع نموده، چرا که کاربران اینترنت فوراً اشاره کردند که جایزه ای به نام جایزه خلیج خوک ها وجود ندارد. آنچه ترامپ دریافت کرد، تأییدی از انجمن مجروحان خلیج خوک ها در سال 2016 بود. خلیج خوک ها، مکان حمله بدیمن و مورد حمایت آمریکا توسط تبعیدی های کوبا است که به طور ناموفقیت آمیزی علیه دولت فیدل کاسترو رخ داد.

کاربران توییتر ترامپ را به خاطر ابداع این جایزه مسخره کردند، حمله خلیج خوک ها را یک فاجعه سیاست خارجی نامیدند و پیشنهاد کردند این جایزه ای است که ترامپ حتما باید دریافت کند.

یکی از کاربران توییتر نوشت: فقط یک نکته کوچک در خصوص این جایزه- آن هم اینکه وجود ندارد! اما اگر هم وجود داشت، برای اعطا به ترامپ مناسب بود چرا که یک شکست عظیم و مهم و فاجعه سیاست خارجی بود.

کاربر دیگری نوشت: اگر کمترین چیزی راجع به خلیج خوک ها بدانید، خواهید دانست که رویدادی نیست که نامش را بر روی یک جایزه بگذارند.

مردم اشاره کردند که ترامپ از سوی متولدان کوبایی شرکت کنندگان در حمله فوق مورد تأیید قرار گرفته بود، اما یادآور شدند که تأیید جایزه نیست.

یکی از کاربران نوشت: از این گذشته، نور بن لادن، خواهرزاده اسامه بن لادن نیز اخیراً ترامپ را مورد تأیید قرار داد. آیا این به این معنی است که ترامپ جایزه اسامه بن لادن را دریافت نموده است؟

کاربر دیگری نوشت: او در سال 2016 تأییدی از انجمن مجروحان خلیج خوک ها دریافت کرد. این یک جایزه نبود. ترامپ یدی طولانی در تبدیل تأییدها و دیگر ناجایزه ها، به جایزه دارد!

یکی از کابران نیز تصویری را به اشتراک گذاشت که شامل چندین جایزه برای ترامپ، از جمله برای نژادپرستی، تجاوز، دزدی و حماقت بود.

310 310

منبع: خبرآنلاین

به "ترامپ یک جایزه خیالی فراوری کرد: من جایزه خلیج خوک ها را گرفته ام!، واکنش فضای مجازی:ترامپ جایزه اسامه بن لادن را دریافت نموده است؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ یک جایزه خیالی فراوری کرد: من جایزه خلیج خوک ها را گرفته ام!، واکنش فضای مجازی:ترامپ جایزه اسامه بن لادن را دریافت نموده است؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید