لحن اعتراضی ترامپ از نحوه پوشش اخبار گروه 7 در فرانسه

به گزارش وبلاگ افرا، العالم نوشت: رئیس جمهور آمریکا می گوید نحوه پوشش اخبار گروه 7 از جمله در ارتباط با ایران، باعث خنده حاضران در این نشست بوده است.

لحن اعتراضی ترامپ از نحوه پوشش اخبار گروه 7 در فرانسه

دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا روز دوشنبه مدعی شد که نحوه پوشش اخبار گروه 7 در رسانه ها دستمایه خنده حاضران در این نشست بوده است، چراکه این رسانه ها آگاهانه اخبار تحولات این گردهمایی را نادرست پوشش می دادند.

وی در توییتر نوشته است: در فرانسه، همه ما داریم به اینکه رسانه های ایالات متحده چطور آگاهانه تحولات و بحث های گروه 7 را نادرست پوشش می دهند، می خندیم. این برای رهبران [حاضر در نشست گروه 7] و دیگران یک مطالعه موردی فوق العاده درباره رسانه های جعلی است.

ترامپ ادامه داد: همه آن ها اشتباه کردند، از [اخبار] ایران گرفته تا تعرفه های چین و تا بوریس [جانسون نخست وزیر انگلیس].

نشست گروه هفت از روز شنبه در شهر بیاریتز فرانسه در جریان است. ایران یکی از موضوعات اصلی مورد بحث در این نشست بوده و دیروز هم محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران با حضور در محل برگزاری این نشست، دیدارهایی با مقام های اروپایی داشت.

رسانه های آمریکایی مدعی شده اند که سفر ظریف به بیاریتز بدون هماهنگی با مقام های آمریکایی اجرا شده است. کاخ سفید هنوز رسما به سفر وزیر خارجه ایران به این شهر واکنشی نشان نداده است.

2323

منبع: خبرآنلاین

به "لحن اعتراضی ترامپ از نحوه پوشش اخبار گروه 7 در فرانسه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لحن اعتراضی ترامپ از نحوه پوشش اخبار گروه 7 در فرانسه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید