آزمون: فوتبال روی خوشش را به ما نشان نداد

به گزارش وبلاگ افرا، سرمربی تیم فوتبال بانوان گفت: در دیدار برابر فیلیپین بازیکنان تمام تلاش خود را کردند اما در ضربات آخر نتوانستیم پیروز عمل کنیم.

آزمون: فوتبال روی خوشش را به ما نشان نداد

به گزارش وبلاگ افرا و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، مریم آزمون، سرمربی تیم فوتبال بانوان گفت: بچه ها بازی را خیلی خوب شروع کردند، حمله کردیم، در دقیقه 2 تک به تک شدیم، 7 کرنر، 5 ضربه ایستگاهی در نیمه اول از موقعیت هایمان بود که متاسفانه به خوبی از آن استفاده نکردیم. با شروع نیمه دوم، دو توپ بلند پشت دفاع ما از سوی حریف ارسال و باعث شد تا توپ فیلیپین تبدیل به گل شود.

وی ادامه داد: دو تعویض تاکتیکی داشتیم، سعی کردیم ابتدا با 2 فوروارد و سپس با 3 فوروارد شیوه بازی را پیش ببریم، اما تک به تک ها به گل تبدیل نشد، شوت های بسیار خوبی زده شد و بازی خوبی را شاهد بودیم. اما متاسفانه این بازی خوب برای ما نتیجه ای نداشت.

آزمون گفت: فوتبال در دیدار برابر فیلیپین آن روی خود را نشان داد و شانس با ما یار نبود. در ضربات آخر نتوانستیم پیروز عمل کنیم و به گل برسیم. برای دو بازی پیش رو برنامه ریزی دقیق تری خواهیم داشت تا عملکرد پیروزی از خود به جای بگذاریم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "آزمون: فوتبال روی خوشش را به ما نشان نداد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آزمون: فوتبال روی خوشش را به ما نشان نداد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید