یک روز با سکو و مشتریانش ، روایت دست اول از فروش فوری خودرو در سکو

به گزارش وبلاگ افرا، افراد معمولا راه های مختلفی برای فروش خودرو پیدا می کنند. یکی لب خیابان و بین دلال ها، یکی در بنگاه بین نمایشگاه داران. اما چند وقتی است که راه های جدید دیگری هم برای فروش خودرو وارد این بازار شده که راستا آن را کوتاه تر و مبادله را امن تر کرده است. برای مثال فروش اینترنتی خودرو از سال ها پیش در دیوار شروع شد که اعتماد افراد زیادی را به خودش جلب کرد.

یک روز با سکو و مشتریانش ، روایت دست اول از فروش فوری خودرو در سکو

حالا سکو، سرویس جدید دیوار، از روش مبادله دیگری رونمایی کرده که باب جدیدی در معاملات خودرو باز کرده است. افرادی که تا به حال از سکو استفاده کرده اند روایت های مختلفی از استفاده از آن دارند که در ادامه گزارش به آن ها می پردازیم:

فوادی، فروشنده 206 که خردادماه خودروی خودش را به فروش گذاشته می گوید مهم ترین ویژگی این شکل معاملات صرفه جویی در وقت است. او توضیح می دهد: من وقتی وارد پارکینگ سکو شدم، خودرو را پارک کردم و یک ساعت و نیم بعد همه چیز تمام شده بود. یعنی فقط همان اول مدارک کامل را بردم و دو ساعت بعد پول را تحویل گرفتم. فوادی می گوید: نقطه نقطه خودروی من را با ذره بین بررسی کردند و کمی بعد یک قیمت به من دادند. من با قیمت آنها مخالفتی نداشتم. برای همین کارشناسان فروش هم دست به کار شدند و خودرو را به خریداران با آن قیمت پیشنهاد دادند.

این روش جدید فروش خودرو که حالا کم کم در حال شناخته شدن بین افراد است خیال فروشندگان را بابت امن بودن مبادله راحت تر کرده است. این را فروشنده دیگری می گوید که با در دست داشتن کیف مدارک خود در یکی از پارکینگ های سکو در حال پر کردن مدارک است. برای این کار با خودش اسناد خودرو، کارت شناسایی آن، کارت سوخت و برگه معاینه فنی را آورده است. او می گوید این روزها خطر کلاه برداری در انتقال دادن پول و مسائل حقوقی بالا رفته است و همه افراد توانایی همراه داشتن یک وکیل خصوصی را ندارند. با این حال مشاوران سکو مثل یک ناظر بر روی انتقال پول و امنیت معامله نظارت دارند و تا آخر فرایند اداری و امور حقوقی اجازه نمی دهند که نگرانی بابت تنظیم قراردادهای حقوقی به دل آدم راه یابد.

او خودرویش را در پارکینگ سکو پارک و یک ساعت برای یک کار اداری آنجا را ترک کرد. وقتی برگشت یک فروشنده برای خرید آن داوطلب شده بود که از دیگر مشتریان قیمت بالاتری پیشنهاد داده بود. فروشنده هم با قیمت او موافقت کرد و در نهایت معامله به اتمام رسید. سکو در ازای همه این خدماتش مثل پارکینگ، کارشناسی فنی، تعیین قیمت، برگزاری معامله و نظارت بر قرارداد هیچ مبلغی دریافت نمی کند و کلیه خدمات آن رایگان است.

این فروشنده می گوید روش فروش خودرو به خصوص برای افرادی که عجله زیادی برای رسیدن به پولشان دارند بهترین روش ممکن است. او توضیح می دهد: چه راهی را می شناسید که بشود در یکی دو ساعت خودرو را تبدیل به پول نقد کرد؟ من می گویم سکو تنها راه ممکن است. هم قیمت منصفانه ای می دهد و هم اینکه برای افرادی که زمان محدودی دارند معامله را بسیار فوری و زود جوش می دهد. اما در عین حال از فرصت محدودی که برای فروش داریم، سواستفاده نمی شود. او راضی است که در این معامله دوساعته نه انرژی برای چانه زدن گذاشته و نه کسی ارزش خودرویش را پایین آورده. همچنین اعتقاد دارد در روزهایی که قیمت خودرو هر ساعت بالا و پایین می شود مراجعه به سکو، بهترین روش قیمت گذاری است که دست آخر برای فروشنده هیچ پشیمانی بر جا نخواهد گذاشت.

منبع: خبرآنلاین

به "یک روز با سکو و مشتریانش ، روایت دست اول از فروش فوری خودرو در سکو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یک روز با سکو و مشتریانش ، روایت دست اول از فروش فوری خودرو در سکو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید