پرفسور آمریکایی: ترامپ نخستین رئیس جمهور یک دوره ای پس از 1992 خواهد بود

به گزارش وبلاگ افرا، استاد تاریخ دانشگاه های آمریکا که تمامی نتایج انتخابات این کشور را از سال 1984 درست پیش بینی کرده گفت که ترامپ به نخستین رئیس جمهور یک دوره ای آمریکا پس از انتخابات سال 1992 تبدیل خواهد شد.

پرفسور آمریکایی: ترامپ نخستین رئیس جمهور یک دوره ای پس از 1992 خواهد بود

به گزارش گروه سیاسی وبلاگ افرا، پروفسور الان لیچمن استاد تاریخ دانشگاه های آمریکا گفت که دونالد ترامپ به نخستین رئیس جمهور یک دوره ای آمریکا پس از سال 1992 تبدیل خواهد شد.

این دانشمند آمریکایی که تمامی پیش بینی های وی درباره نتایج انتخابات آمریکا از سال 1984 صحیح بوده در مصاحبه ای گفت: پیش بینی نهایی من این است که دونالد ترامپ نخستین رئیس جمهور ساکن در کاخ سفید از سال 1992 و پس از جرج بوش پدر خواهد بود که در انتخابات مجدد شکست خواهد خورد.

اغلب نظرسنجی های سراسری در آمریکا حاکی از پیشتازی جو بایدن نامزد حزب دموکرات در انتخابات روز سوم نوامبر (13 آبان) است.

بر اساس نظرسنجی که چند روز پیش توسط نیویورک تایمز/دانشگاه سینا اجرا شده نشان می دهد که پنجاه درصد از شرکت کنندگان در نظرسنجی از بایدن حمایت کرده و 41 درصد نیز از ترامپ اعلام حمایت کرده اند.

از سوی دیگر، بیش از 52 درصد رای دهندگان شرکت کننده در نظرسنجی سی ان ان که فوراً بعد از مناظره نهایی بامداد جمعه دو نامزد انتخابات آمریکا برگزار شد، معتقدند بایدن پیروز این مناظره بوده و در مقابل 39 درصد چنین نظری را درباره ترامپ داشتند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "پرفسور آمریکایی: ترامپ نخستین رئیس جمهور یک دوره ای پس از 1992 خواهد بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پرفسور آمریکایی: ترامپ نخستین رئیس جمهور یک دوره ای پس از 1992 خواهد بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید