هواداران استقلال شوکه شدند

به گزارش وبلاگ افرا، دیدار روز سه شنبه استقلال و پیکان در هفته بیست و چهارم لیگ برتر با حضور 30 درصدی تماشاگران برگزار می شود.

هواداران استقلال شوکه شدند

بلیت فروشی این مسابقه که ساعت 20:45 فردا در ورزشگاه آزادی برگزار می شود ساعاتی پیش شروع شد اما بازهم قیمت های نجومی آن مورد توجه قرار گرفته است.

قیمت بلیت این مسابقه همچون دربی 50، 100 و 200 هزارتومان است؛ در حالی که همان قیمت برای دیدار پرسپولیس و استقلال هم انتقاداتی به همراه داشت. تعیین نیست مسئولان با چه حساب و کتابی تصمیم به این قیمت گذاری گرفته اند.

در مسابقه دربی سازمان لیگ اظهار داشت این قیمت را باشگاه پرسپولیس و میزبان تعیین کرده و حالا هم به نظر می رسد استقلال این مبلغ را برای خرید بلیت تعیین کرده است.

با توجه به اینکه قشر بزرگی از فوتبال دوستان که به ورزشگاه می فرایند جزو افراد با درآمد میانه هستند به نظر نمی رسد این قیمت متعادل و مناسب باشد.

نکته جالب توجه این است که با توجه به نبود امکانات خاص در ورزشگاه برای تماشاگران، تمام تیم ها از جمله استقلال دائم از دلتنگی خود برای هوادارانشان می گویند اما حتی حاضر نیستند به خاطر همین افراد قیمت بلیت را کاهش بدهند و درآمدزایی را همچنان اولویت خود قرار دادند.

منبع: فرارو

به "هواداران استقلال شوکه شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هواداران استقلال شوکه شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید