سرخ پوشان تسلیم خواست رضا اسدی خواهند شد؟

به گزارش وبلاگ افرا، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس حاضر به افزایش بیش از حد قیمت هافبک این تیم برای تمدید قراردادش نشد.

سرخ پوشان تسلیم خواست رضا اسدی خواهند شد؟

یحیی گل محمدی سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با وجود جذب بازیکنانی همچون سروش رفیعی و سعید صادقی برای حضور در خط میانی پرسپولیس درخواست حفظ رضا اسدی را به رضا درویش داد تا مدیر عامل باشگاه برای تمدید قرارداد این بازیکن دوباره وارد مذاکره شود.

اسدی که فصل گذشته به عنوان گران ترین خرید پرسپولیس به این تیم آمد عملکرد پر فراز و نشیبی را داشت. او با وجود شایعه داشتن پیشنهاد از بوریرام یونایتد تایلند، همچنان لژیونر نشده است تا پیشنهاد باشگاه های داخلی را بررسی کند.

مدیر برنامه اسدی برای ماندن این بازیکن پیشنهاد 10 میلیارد تومانی به پرسپولیس داده بود، اما درویش زیر بار این مبلغ نرفت و آن را حق بازیکنانی دانست که پیراهن تیم ملی ایران را در یک سال گذشته بر تن داشته اند.

اصرار سرمربی پرسپولیس باعث تکرار درخواست مذاکره از سوی درویش شد، اما اسدی بار دیگر شرایط مالی خود را بدون تغییر تکرار کرد تا باشگاه پرسپولیس نیز نسبت به این مبلغ قرارداد این بازیکن مقاومت کند.

باید دید اسدی پیشنهاد 8 میلیارد تومانی باشگاه را با داشتن بند های مالی در قرارداد خواهد پذیرفت یا اینکه اصرار او به دریافت 10 میلیارد تومان باعث جدایی اش از این تیم خواهد شد.

منبع: فرارو

به "سرخ پوشان تسلیم خواست رضا اسدی خواهند شد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرخ پوشان تسلیم خواست رضا اسدی خواهند شد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید