نکو: تحریم ها و سوء مدیریت مقصر اصلی شرایط اقتصادی امروز است

به گزارش وبلاگ افرا، یک فعال سیاسی گفت: تحریم های یک جانبه و عدم توانایی مدیریت داخلی علت اصلی شرایط بد اقتصادی امروز است.

نکو: تحریم ها و سوء مدیریت مقصر اصلی شرایط اقتصادی امروز است

ابراهیم نکو در گفت وگو با وبلاگ افرا، در رابطه با مقصر اصلی شرایط فعلی امروز اقتصاد اظهار کرد: در شرایطی قرار داریم که همه مردم از هر طیف و گروهی از شرایط مالی ناراضی هستند. آنان حتی دیگر به دنبال مقصر نیستند و می خواهند فقط اوضاع مالی به سامان شود.

وی ادامه داد: تحت تحریم های شدید آمریکا هستیم و توان فروش نفت و گاز نداریم و با سختی امورات مالی کشور را باید اداره کنیم. در این میان با مشکل وارد کردن مواد غذایی و دارویی رو به رو هستیم.

این فعال سیاسی گفت: با وجود آنکه از تحریم ها یاد کردم اما نمی توانیم سو مدیریت مسئولان را از یاد ببریم. ناتوانی مدیران در بخش مالی امری آشکار است که اصلا نمی شود به تحریم ها ارتباطش داد. در موضوعاتی مثل ارز، مسکن، بانکداری، تسهیلات مالی، تثبیت بازار مالی و ... به شدت دچار مشکل هستیم.

وی خاطر نشان کرد: در حال حاضر علاوه بر دوم مشکل فوق تاثیر شرایط کرونا زده بر اقتصاد هم حال اقتصاد ایران را خراب تر کرده است. باید توجه داشته باشیم که بدون در نظر دریافت توانایی های خود در داخل کشور هیچ گشایشی برایمان صورت نمی گیرد .

نکو در پایان گفت: نمی گویم اگر تمام نگاهمان به داخل باشد و عرصه خارجی را رها کنیم از مسائل رها می شویم، اما باید بدانیم با سوء مدیریت فعلی ، تصمیمات نادرست و نادیده دریافت توان داخلی قطعا با مالی ورشکسته رو به رو خواهیم شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "نکو: تحریم ها و سوء مدیریت مقصر اصلی شرایط اقتصادی امروز است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نکو: تحریم ها و سوء مدیریت مقصر اصلی شرایط اقتصادی امروز است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید