لحظه سال تحویل دختران هندبال ایران در قزاقستان

به گزارش وبلاگ افرا، دختران هندبال ایران که برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا در قزاقستان هستند لحظه سال تحویل خود را چگونه گذراندند؟

لحظه سال تحویل دختران هندبال ایران در قزاقستان

به گزارش خبرنگار اعزامی وبلاگ افرا از قزاقستان، دختران نوجوان هندبال ایران که برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا در آلماتی قزاقستان به سر می برند لحظه سال تحویل سال 1401 را با لباس تیم ملی در لابی هتل دور سفره هفت سین جمع شدند.

دختران هندبال در ساعت 21:00 به وقت محلی در حالی که لباس های تیم ملی را برتن داشتند، در کنار سفره هفت سین نشستند و همه برای قهرمان شدن خود در این مسابقات دعا کردند.

آنها بیش از دو ماه است که به علت حضور در اردوی تیم ملی خانواده های خود را ندیده و دلتنگ اند اما همه یکدل و هم پیمان شده اند تا در این دوره از مسابقات بتوانند مدال طلا را برای خانواده خود عیدی ببرند.

در ساعت 21:33 به وقت محلی (قزاقستان) همه با هم دعای سال تحویل را خواندند و عید را به هم تبریک گفتند.

آنها یکی یکی بعد از تحویل سال نو برای تبریک سال نو با اعضای خانواده خود تماس تصویری گرفته و عید نوروز را به خانواده های خود تبریک گفتند.

نهمین دوره مسابقات هندبال قهرمانی آسیا دختران نوجوان از 27 اسفند تا 5 فروردین به میزبانی قزاقستان در حال برگزاری است. تیم ملی ایران تا به امروز مقابل ازبکستان و قزاقستان به فزونی رسیده است و باید فردا از ساعت 12:30 به وقت ایران مقابل هند به میدان برود.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "لحظه سال تحویل دختران هندبال ایران در قزاقستان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لحظه سال تحویل دختران هندبال ایران در قزاقستان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید