علیرضا بیرانوند برای سرمربی آنتورپ قاطی کرد!

به گزارش وبلاگ افرا، می گویند در فوتبال تا اشتباهی رخ ندهد گلی به ثمر نمی رسد حالا ممکن است این اشتباه از طرف کادر فنی بازیکنان و یا حتی داور مسابقه باشد. علیرضا بیرانوند بعد از کلی سختی و پشت سر گذاشتن مصدومیت بالاخره توانست برای تیم جدیدش به میدان برود و در بازی پنجشنبه شب مقابل تاتنهام برای آنتورپ بازی کرد.

علیرضا بیرانوند برای سرمربی آنتورپ قاطی کرد!

عملکرد علیرضا آنقدر خوب بود که بعد از بازی از مورینیو گرفته تا فوتبالدوستان ایرانی به تمجید از گلر ملی پوش آنتورپ پرداختند و همچنین علیرضا با درخشش در این دیدار در تیم منتخب هفته لیگ اروپا قرار گرفت، اما به فاصله 72 ساعت بیرو اولین دیدارش را در لیگ بلژیک هم انجام داد و در حالی که تیمش در نیمه اول 10 نفره شد با دوگل مقابل بروژ بازی را واگذار کرد.

آن هایی که بازی را دیدند می دانند علیرضا مقصر اصلی روی گل های تیمش نبود. با همه این ها حتی بیرانوند چند سیو خوب هم داشت چه بسا اگر او نبود تیمش بیشتر از دو گل می خورد. بعد از بازی، اما یک مصاحبه همه چیز را خراب کرد و باعث عصبانیت علیرضا شد.

ایوان لکو در نشست خبری بعد از بازی حسابی از عملکرد بیرو انتقاد کرد و گفت اشتباه کرده به علیرضا فرصت بازی داده است. این حرف های عجیب را به جرات در هیچ تیمی حتی ضعیف ترین تیم های دنیا هم نمی بینیم که یک سرمربی به این شکل پشت بازیکنش را خالی کند و به قول معروف او را گوشه رینگ ببرد آن هم در حالی که علیرضا دومین بازی اش را برای آنتورپ انجام می داد. علیرضا هم بعد از شنیدن این حرف ها بسیار ناراحت و عصبانی شد. قرار بود امروز در این خصوص بیرانوند و لکو به همراه مربی گلر های انتورپ جلسه ای داشته باشند که باید دید نتیجه این جلسه و البته آینده بیرانوند در این تیم چه خواهد شد.

منبع:خبرورزشی

منبع: فرارو

به "علیرضا بیرانوند برای سرمربی آنتورپ قاطی کرد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "علیرضا بیرانوند برای سرمربی آنتورپ قاطی کرد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید