عراقچی: ان شاءالله حال مجید خوب شده و به مسئولیت باز می شود ، دولتی که مسائل انسانی را گروگان سیاست می نماید روسیاه خواهد ماند

به گزارش وبلاگ افرا، معاون سیاسی وزارت امور خارجه در واکنش به عدم اجازه دولت آمریکا به ظریف برای ملاقات تخت روانچی گفت: روسیاهی برای دولتی است که مسائل انسانی را گروگان اهداف سیاسی می نماید.

عراقچی: ان شاءالله حال مجید خوب شده و به مسئولیت باز می شود ، دولتی که مسائل انسانی را گروگان سیاست می نماید روسیاه خواهد ماند

به گزارش گروه سیاسی وبلاگ افرا، سیدعباس عراقچی معاون سیاسی وزارت امور خارجه کشورمان در واکنش به عدم اجازه دولت آمریکا به محمدجواد ظریف برای ملاقات مجبد تخت روانچی نماینده ایران در سازمان ملل متحد یادداشتی در صفحه شخصی خود در اینستاگرام منتشر کرد.

وی نوشت: ان شاالله مجید به زودی حالش خوب شده و به مسئولیت خود بازمی شود؛ ولی روسیاهی برای دولتی که مسائل انسانی را گروگان اهداف سیاسی قرار می دهد، خواهد ماند. قلب، روح و فکر ما پیش مجید بوده و دعای خیر همه ما همراهش است. ان شاالله وی به زودی از بیمارستان مرخص شده و پرانرژی، متعهد، پرانگیزه و دوست داشتنی به سر مسئولیت خود باز خواهد گشت.

کد ویدیو

دانلود

فیلم اصلی

لازم به ذکر است روز گذشته واشنگتن به وزیر امور خارجه کشورمان اجازه نداد تا از تخت روانچی که در بیمارستان بستری است عیادت کند.

یکی از سخنگویان وزارت خارجه آمریکا با اشاره به ممنوعیت ظریف برای دیدار روانچی، مدعی شد که اگر ایران یکی از زندانیان آمریکایی را آزاد کند، اجازه دیدار با تخت روانچی داده خواهد شد.

پیش از این آمریکا محدودیت هایی برای سفر مقام های کشورمان به خصوص وزیر امور خارجه به نیویورک ایجاد نموده بود.

به گزارش وبلاگ افرا، یک سخنگوی وزارت خارجه آمریکا گفت: شرط واشنگتن برای اینکه آقای ظریف بتواند آقای تخت روانچی را در بیمارستان عیادت کند آزادی یک شهروند آمریکایی است.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "عراقچی: ان شاءالله حال مجید خوب شده و به مسئولیت باز می شود ، دولتی که مسائل انسانی را گروگان سیاست می نماید روسیاه خواهد ماند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عراقچی: ان شاءالله حال مجید خوب شده و به مسئولیت باز می شود ، دولتی که مسائل انسانی را گروگان سیاست می نماید روسیاه خواهد ماند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید