طلوع کیان: رساندن کشتی در بحران به ساحل، هنر است، بادرنگین: افتخار به بازی قشنگ فایده ندارد

به گزارش وبلاگ افرا، سرمربی شهداب یزد پس از صعود به نیمه نهایی والیبال گفت: اگر یک کشتی سوراخ را در بحران تحویل بگیری و به ساحل برسانی هنر است.

طلوع کیان: رساندن کشتی در بحران به ساحل، هنر است، بادرنگین: افتخار به بازی قشنگ فایده ندارد

به گزارش وبلاگ افرا، تیم مقاومت شهداب یزد با پیروزی مقابل مس رفسنجان به نیمه نهایی لیگ برتر والیبال صعود کرد.

علیرضا طلوع کیان سرمربی شهداب یزد ضمن ابراز خرسندی از صعود تیمش به مرحله نیمه نهایی، گفت: تیم شهداب برای اولین بار به جمع چهار تیم برتر صعود کرد و برای این اتفاق، خیلی ها زحمت کشیدند. به هر حال اگر یک کشتی سوراخ را در بحران تحویل بگیری و به ساحل برسانی هنر است. من این تیم را نبسته بودم و از زمانی که هدایت تیم را قبول کردم، طی 15 بازی تنها در یک بازی شکست خوردیم. عملکرد تیم پاسخ گوی همه هست. افتخار می کنم که در کنار مجموعه شهداب بودم.

سرمربی مقاومت شهداب یزد، افزود: به تمامی اهدافمان رسیدیم و تمامی باخت های دور رفت را جبران کردیم. 6 برد را تبدیل به 12 برد و 17 امتیاز را به 33 امتیاز تبدیل کردیم. برای نخستین بار فولاد مبارکه سپاهان را بردیم که مجموعه شهداب پیش از این چنین افتخاری نصیبش نشده بود.

او ادامه داد: از زمان شروع پلی آف مدام به بازیکنان گوش زد کردیم که سرسختی ذهنی زیادی نیاز است. مدام تمرین کردیم و این سرسختی ذهنی باعث شد در دو بازی به پیروزی برسیم. همانطور که اشاره کردم به تمام اهدف مان و حتی بیشتر از آن رسیدیم و این اتفاق جای تشکر دارد.

طلوع کیان شرح داد: از تک تک بازیکنان به خاطر انرژی هایی که گذاشتند تقدیر می کنم. در نیم فصل چند بازیکن را جابه جا کردیم و امروز دیدید که بازیکنان اضافه شده، عصای دست مان بودند. گروه قبل هم شایستگی های لازم را داشتند. از این به بعد تنها به عشق هواداران شهداب بازی می کنیم تا سطح مان را ارتقا دهیم و شاید به فینال و حضور در رقابت های باشگاه های آسیا برسیم.

او ادامه داد: آمدن در جمع چهار تیم برتر آخرین هدف ما بود ولی از این به بعد باید برای هواداران و اعتبارمان بازی کنیم. بچه ها توان بیش از این را هم دارند. چند روز نیاز به تمرین و ریکاوری داریم. مدیرعامل جوانی داریم و به شخصه اعتقاد دارم که جوانان می توانند و امروز این موضوع به همه ثابت شد.

سرمربی مس: افتخار به بازی قشنگ بی فایده است

ا سماعیل بادرنگین در واکنش به بازی زیبای امروز تیمش مقابل مقاومت شهداب یزد، گفت: صرفا افتخار کردن به بازی های قشنگ بی فایده است. یک تیم هزینه کرده و به این جایگاه رسیده. نمی خواهم هیچ اظهار نظری درباره داوری داشته باشم. فقط امیدوارم خودشان داوری ها را بررسی کنند.

مربی مس رفسنجان افزود: از ابتدای فصل در پی به نمایش گذاشتن یک والیبال خوب بودیم. محدودیت هایی در جذب بازیکنان داشتیم و از 6 بازیکنی که جذب کردیم چند بازیکن مصدوم شدند. اما در نیم فصل و بعد از تقویت تیم، پیروز شدیم خوب والیبال بازی کنیم. اما وقتی چنین شرایطی پیش می آید و برخی نتایج رقم می خورد، ممکن است مدیرعامل باشگاه برای تیم داری تجدید نظر کند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "طلوع کیان: رساندن کشتی در بحران به ساحل، هنر است، بادرنگین: افتخار به بازی قشنگ فایده ندارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طلوع کیان: رساندن کشتی در بحران به ساحل، هنر است، بادرنگین: افتخار به بازی قشنگ فایده ندارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید