شناسایی استارت آپ ها و طرح های سرمایه پذیر در حوزه فناوری های همگرا

به گزارش وبلاگ افرا، صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری سی و هشتمین رویداد دوشنبه های استارت آپی حوزه فناوری های همگرا را برای شناسایی استارت آپ ها و طرح های سرمایه پذیر در این حوزه، 20 دی ماه جاری برگزار می کند.

شناسایی استارت آپ ها و طرح های سرمایه پذیر در حوزه فناوری های همگرا

به گزارش وبلاگ افرا، سی و هشتمین رویداد دوشنبه های استارت آپی حوزه فناوری های همگرا به منظور سرمایه گذاری جسورانه با مشارکت سایر سرمایه گذاران خطرپذیر و با ارائه پنج استارت آپ فعال در این حوزه برگزار می شود.

سی و هشتمین رویداد دوشنبه های استارت آپی 20 دی ماه جاری ساعت 10 برگزار می شود و علاقه مندان می توانند جهت حضور در این رویداد به لینک online.inif.ir/ch/demoday مراجعه کنند و برای اطلاعات بیشتر با شماره های 02166128068 و 09366129101 تماس بگیرند. این رویداد همچنین از طریق لینک http//Instagram.com/nbic.startups قابل مشاهده است.

صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری از سال 1398 در راستای ماموریت خود مبنی بر تامین مالی توسعه فناوری و به ویژه فناوری های پیشرفته و اولویت دار، در قالب برنامه هم سرمایه گذاری با صندوق های پژوهش و فناوری، سرمایه گذاری جسورانه در استارت آپ ها و طرح های سرمایه پذیر را آغاز کرده است.

به نقل از روابط عمومی صندوق نوآوری و شکوفایی، در برنامه هم سرمایه گذاری، استارت آپ ها و دارندگان طرح های سرمایه پذیر، طرح و مدل کسب وکار خود را به عاملان سرمایه گذاری صندوق نوآوری و شکوفایی معرفی می کنند. در صورتی که یکی از عاملان سرمایه گذاری صندوق نوآوری و شکوفایی، پس از ارزیابی و تایید طرح و مدل کسب وکار، تصمیم به سرمایه گذاری جسورانه روی آن طرح بگیرد، صندوق نوآوری و شکوفایی تا 80 درصد سرمایه جسورانه مورد نیاز آن استارت آپ یا طرح سرمایه پذیر را تامین می کند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "شناسایی استارت آپ ها و طرح های سرمایه پذیر در حوزه فناوری های همگرا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شناسایی استارت آپ ها و طرح های سرمایه پذیر در حوزه فناوری های همگرا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید