شایعه تازه درباره آینده قلعه نویی و نکونام

به گزارش وبلاگ افرا، پس از اینکه ساکت الهامی از سرمربیگری تیم فوتبال نساجی مازندران برکنار شد، شایعاتی به میان آمد که امیر قلعه نویی گزینه باشگاه نساجی برای نشستن روی نیمکت این تیم است.

شایعه تازه درباره آینده قلعه نویی و نکونام

طبیعتاً با انتشار اخبار مربوط به حضور قلعه نویی در نساجی باید یک گزینه هم برای راهنمایی گل گهر مطرح می شد که کسی نبود جز جواد نکونام سرمربی پیروز فولاد که این تیم را به قهرمانی سوپرجام و مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا رساند.

در پی طرح این اخبار هر دو باشگاه نساجی و گل گهر با تکذیب شایعات تصمیم گیری برای فصل آینده را به انتها بیست ویکمین دوره لیگ برتر موکول کردند. در عین حال باشگاه نساجی به صورت موقت راهنمایی این تیم را به مسعود شجاعی سپرد.

براساس این گزارش، قلعه نویی یک سال دیگر با گل گهر قرارداد دارد و برنامه های فصل آینده اش را نیز به مسئولان این باشگاه ارائه نموده است.

مسئولان گل گهر قصد دارند در انتها فصل به آنالیز عملکرد این تیم بپردازند و تصمیم نهایی را بگیرند. گل گهر به واسطه استفاده غیرمجاز از بازیکن گابنی به کسر هفت امتیاز محکوم شد تا نتایج بعدی این تیم تحت تأثیر این حکم قرار بگیرد.

مسئولان نساجی نیز با توجه به قهرمانی در جام حذفی و حضور احتمالی در فصل آینده لیگ قهرمانان آسیا در پی برنامه ریزی دقیق برای انتخاب سرمربی تازه هستند.

منبع: فرارو

به "شایعه تازه درباره آینده قلعه نویی و نکونام" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شایعه تازه درباره آینده قلعه نویی و نکونام"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید