هفته دوم لیگ برتر فوتبال، استقلال طلسم شکنی می نماید؟

به گزارش وبلاگ افرا، هفته دوم لیگ برتر فوتبال با برگزاری دو چهار ملاقات پیگیری خواهد شد.

هفته دوم لیگ برتر فوتبال، استقلال طلسم شکنی می نماید؟

به گزارش وبلاگ افرا، در ادامه هفته دوم لیگ برتر امروز (دوشنبه) چهار ملاقات برگزار می گردد که در مهم ترین آن ها استقلال در فولادشهر میهمان ذوب آهن است.

طرفدار - پیکان/ ساعت 16

پس از نمایش قابل قبول طرفدار مقابل استقلال در هفته نخست لیگ برتر، نگاه ها به این تیم تغییر نموده است. شاگردان رضا عنایتی در هفته دوم در استادیوم انقلاب کرج میزبان پیکان هستند با این حال سرمربی طرفدار از این اتفاق راضی نیست و همان طور که در نشست خبری پیش از بازی اظهار کرد به محرومیت طرفدار از میزبانی در سه ملاقات ابتدایی شان در لیگ برتر معترض است. با این حال آن ها فعلا نمی توانند در شهر قدس میزبان رقیبان شان باشند و ملاقاتهای خانگی شان را باید در کرج برگزار نمایند.

البته شاید برگزاری بازی در کرج توفیق اجباری برای طرفدار باشد چرا که استادیوم شهدای شهر قدس استادیوم خانگی پیکان هم محسوب می گردد و اگر قرار بود ملاقات پیکان و طرفدار در این استادیوم برگزار گردد، مانند این بود که حق میزبانی را به پیکان داده باشند. پیکانی ها در این بین خواستار کوتاه شدن چمن استادیوم انقلاب کرج هستند تا بتوانند به راحتی روی زمین بازی نمایند.

نکته جالب درباره این بازی، تغییر داور آن است. به علت مشکوک بودن تارخ، داور وسط پیکان و طرفدار به کرونا، موعود بنیادی فر به عنوان داور بازی انتخاب شده است.

تیم داوری: موعود بنیادی فر - حمید سبحانی - یوسف مغروری - فرزاد منصوری

ناظر: حسین خانبان

تراکتور - صنعت نفت آبادان/ ساعت 18

پنجره بسته نقل و انتقالاتی، نقطه اشتراک دو تیم برای شروع لیگ بیست و یکم بود. با این حال پنجره صنعت آبادان پیش از نخستین بازی اش در لیگ برتر باز شد اما پنجره تراکتور پنج شنبه هفته پیش باز شد و آن ها توانستند قرارداد بازیکنان نوشان را ثبت نمایند.

هر دو تیم لیگ بیست و یکم را با شکست شروع کردند اما شکست تراکتور غیرمنتظره تر و سنگین تر بود. شاگردان فیروز کریمی در همان نیمه نخست بازی با گل گهر چهار گل دریافت کردند تا تعیین گردد اوضاع تراکتور اصلا خوب نیست. البته آن ها امیدوارند با اضافه شدن نفرات نو به ترکیب تراکتور اوضاع بهبود یابد. صنعت نفت هم که منصوریان را به علت ابتلا به کرونا در اختیار ندارد در هفته نخست با یک گل مغلوب ذوب آهن شد.

تیم داوری: روح اله شریفی - محمد راهی - حمید رضا افشون - سعاد وفاپیشه

ناظر : ایرج نظری

فجر سپاسی - گل گهر/ ساعت 18

تیم قدیمی فجر سپاسی در هفته دوم لیگ برتر باید از آماده ترین تیم لیگ برتر میزبانی کند. شاگردان کلانتری در هفته نخست لیگ برتر در چمن بی کیفیت استادیوم شهدای ساری به میدان رفتند و در نهایت با یک گل مغلوب نساجی شدند؛ تک گلی که با اعتراض فجری ها همراه بود و آن ها معتقد به آفساید بودند.

گل گهری ها اما پس از گذراندن یک پیش فصل عالی، لیگ را هم عالی شروع کردند و با چهار گل تراکتور را در هم کوبیدند تا برای مدعیان لیگ برتر خط و نشان کشیده باشند. البته آن ها فعلا امیر قلعه نویی، سرمربی شان را به علت محرومیت روی نیمکت شان در اختیار ندارند. به نظر این بازی با توجه به انگیزه فجر برای کسب نخستین پیروزی پس از بازگشت به لیگ برتر و خواسته گل گهری ها مبنی بر تداوم قدرت نمایی در این رقابت ها، مجذوب کننده از آب در بیاید.

تیم داوری: سید علی اصغر مومنی - دانیال باشنده - اسماعیل احمدی - احمد محمدی

ناظر: رحیم رحیمی مقدم

ذوب آهن - استقلال/ ساعت 18

استقلال برای پیروزی در هفته دوم لیگ برتر باید دو طلسم را بشکند. اولی طلسم پیروز نشدن در دو بازی متوالی هفته نخست پنج دوره اخیر لیگ برتر و دومی ناکامی استقلال در پنج سفر آخرش به فولاد شهر است. این دو طلسم به خودی خود کار را برای شاگردان فرهاد مجیدی سخت می کرد اما شاید حضور مهدی تارتار روی نیمکت ذوب آهن برای استقلالی ها مهم تر باشد چرا که تیم های تارتار همواره مقابل استقلال خوب ظاهر شده اند.

استقلال اما باتوجه به انتقاداتی که در هفته نخست لیگ برتر به عملکردش شد، در پی نشان دادن توانایی هایش است. تمامی این موارد در کنار هم نشان می دهد که شاگردان فرهاد مجیدی فشار زیادی برای بازی با ذوب آهن تحمل می نمایند. با این حال تمام تیم های لیگ فزونی حتی ذوب آهن در پی موفقیت استقلال هستند، نه موفقیت در داخل زمین بلکه موفقیت در خارج از زمین و مقابل سازمان لیگ فوتبال.

تمامی باشگاه های لیگ فزونی امیدوارند تا به واسطه خواسته استقلالی ها مبنی بر در اختیار گرفتن تبلیغات محیطی بازی های خانگی، آن ها هم از این مورد منتفع شوند و بتوانند حق تبلیغات محیطی بازی های خانگی شان را بگیرند تا عایدی زیادی از این قِبل کسب نمایند.

هم ذوب آهن و هم استقلال بازیکنان شان را برای ملاقات امروز در اختیار دارند. هم چنین یامگا، بازیکن خارجی نو استقلال می تواند در ملاقات مقابل ذوب آهن تیمش را همراهی کند.

تیم داوری: حسن اکرمی - جلیل شعرانی - حسین مرادی - علی بای

ناظر: علیرضا کهوری

هفته دوم لیگ برتر دیروز(یک شنبه) با دو ملاقات شروع شد که نفت مسجد سلیمان با 3 گل مغلوب سپاهان شد. البته ملاقات دوم با حاضر نشدن پدیده مقابل مس رفسنجان برگزار نشد. از هفته دوم لیگ برتر دو ملاقات به توضیح زیر به جای مانده است:

چهارشنبه، 5 آبان

آلومینیوم اراک - فولاد/ ساعت 18

پرسپولیس - نساجی/ ساعت 18

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "هفته دوم لیگ برتر فوتبال، استقلال طلسم شکنی می نماید؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هفته دوم لیگ برتر فوتبال، استقلال طلسم شکنی می نماید؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید