زکی پور: نه مصدومم نه ناآماده نه بی انضباط! ، دربی خیلی مهم بود اما کریمی و حسینی را نابود نکنید، رویمان نمی گردد در چشم مردم نگاه کنیم

به گزارش وبلاگ افرا، بازیکن استقلال گفت: دلیل اینکه چرا خط خوردم و در دربی بازی نکردم را کادر فنی استقلال می دانم وگرنه نه مصدومم نه مسئله ای دارم، اتفاقا برعکس، از همواره آماده ترم!

زکی پور: نه مصدومم نه ناآماده نه بی انضباط! ، دربی خیلی مهم بود اما کریمی و حسینی را نابود نکنید، رویمان نمی گردد در چشم مردم نگاه کنیم

گروه ورزشی وبلاگ افرا، دفاع چپ ثابت دو فصل اخیر تیم فوتبال استقلال، برای سومین هفته پیاپی از ترکیب اصلی تیم استقلال دور ماند. او که در هر دو بازی اول تیم فوتبال استقلال در این فصل مهره ثابت تیمش بود در بازی سوم برابر تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان هم از لیست 18 نفره بیرون گذاشته شد و در تهران ماند. در دیدار دربی به رغم داشتن تجربه حضور در 2 دربی، 90 دقیقه روی نیمکت نشست و حالا باز هم برای بازی با تیم فوتبال ذوب آهن با کاروان استقلال به اصفهان هم نرفت!

میلاد زکی پور در مصاحبه با دانشجو، در ارتباط با چرایی خط خوردن دوباره اش از لیست تیم استقلال، صحنه درگیری در دربی و استوری هایی که برای حمایت از دو تن از بازیکنان مغضوب استقلال گذاشته و سروصدا به پا نموده حرف زد.

گزیده صحبتهای میلاد زکی پور:

*رویمان نمی گردد در چشم مردم نگاه کنیم

*پانزدهمی شایسته استقلال نیست

*خیلی ناراحت شدم که در دربی نبودم

*دربی خیلی مهم بود اما کریمی و حسینی را نابود نکنید

*تیم برای شکست ذوب آهن به اصفهان رفت

*هر زمان بخواهند با تمام وجود در خدمت تیم هستم

*پرسپولیس با یک گل شانسی دربی را برد

متن این صحبتها در ادامه می آید:

* مصدوم هستی که به اصفهان نرفتی؟

نه! اتفاقا نه مصدوم بودم نه مسئله ای داشتم. این تصمیم کادر فنی بود و من هم تابع نظر سرمربی تیم هستم.

اما بعضی عنوان کردند ناآمادگی بدنی داشتی؟

اصلا اینطور نیست! اتفاقا در این هفته از همواره بهتر تمرین نموده بودم و در کارهای تمرینی و تاکتیکی هم جزو بهترن های تیم بودم. در واقع هیچ وقت به اندازه امروز آماده نبودم.

پس چرا خط خوردی؟

گفتم که نمی دانم. این را باید از کادر فنی بپرسید.

در دیدار با مسجد سلیمان گفته شد مصدوم بودی ولی خبر رسید اینطور نبوده است؟

نه! آن روز هم مصدوم نبودم. سرمربی از من سئوال کرد و شرایط روحی و جسمی ام را پرسید که من به دلیل یکسری مسائل به او گفتم از نظر ذهنی صددرصد آماده نیستم. او هم به من استراحت داد و گفت در تهران بمان و خوب استراحت کن تا برای دربی آماده شوی.

مشکل انضباطی که نداری؟

شکر خدا همه مرا می شناسند. هم بچه های تیم و هم کادر فنی. همواره سروقت در تمرینات هستم و قطعا اگر بی انضباط بودم تا به حال باشگاه مرا می خواست.

ولی در دربی هم بازی نکردی؟

آن هم با نظر کادر فنی بود.

ناراحت نشدی؟

قطعا ناراحت شدم و خیلی دوست داشتم باز هم روبروی پرسپولیس بازی کنم. اتفاقا خیلی هم حرص خوردم که در زمین نبودم. به هر حال کادر فنی تشخیص داد من بازی نکنم. من هم مثل همواره برای همه تیمی هایم آرزوی موفقیت کردم.

در صحنه درگیری دربی هم داشتی از کوره در می رفتی؟

وقتی فرشاد احمدزاده سمت داریوش و بقیه هجوم برد خیلی تعجب کردیم. من هم که خودم روی نیمکت اعصاب نداشتم رفتم جلو ببینم حرف حساب فرشاد احمدزاده چیست اما نمی دانم آقا کریم (باقری) از کجا ظاهر شد و او را هُل داد و برد. فقط هم من نبودم، با روزبه و بقیه نیمکت نشین ها هم جلو رفتیم تا ببینیم حرف حسابشان چیست که به آن شکل حمله ور شده بودند و دستشان را دور گردن و چانه بچه های ما می گذاشتند. دائم دعا دعا می کردم در دربی به زمین بروم!

موضوع چه بود؟

- هر چه بود به خیر گذشت و البته کمیته انضباطی هم بیکار ننشست و خاطیان را جریمه و محروم کرد.

دربی چطور بود؟

دربی تمام شد و رفت. فقط افسوسش برای من و بقیه اعضای تیم ماند که روی یک اتفاق گل خوردیم وگرنه پرسپولیس تا صبح هم نمی توانست به ما گل بزند.

در اینستاگرامت از علی کریمی و سید حسین حسینی حمایت نموده بودی؟

بله! ما همه عضو یک تیم هستیم و اگر پشت هم نباشیم که تیم از هم می پاشد. هیچ کس غیر از ما نمی داند علی کریمی چقدر دوست داشت پنالتی اش گل گردد و هیچ کس اندازه ما نفهمیده که او پس از دربی چه فشاری را تحمل می کرد. برای همین باید به او دلداری می دادم. حسینی هم همینطور! او هم که دو دقیقه قبل از گل یک تک به تک را با دست رد نموده بود از بدشانسی اش به آن شکل گل خورد و همه سیبلش کردند و هر چه ناراحتی داشتند بر سر سید خالی کردند! من هم خودم ناراحتم ولی حمایتم از این دو هم تیمی ام به دلیل این است که فصل با یک دربی تمام نشده و ما 26 بازی دیگر به این بچه ها در تیم احتیاج داریم.

پس آینده نگری کردی؟

قطعا! ما لیگ قهرمانان، جام حذفی و کلی مسابقه در پیش داریم. اگر قرار باشد طرف را نابود کنیم که اسمش را طرفداری نمی گذارند. این علی کریمی همان بازیکنی است که فصل قبل با درخشش او سوم جدول شدیم و حسینی همان دروازه بانی است که دو فصل پیش رکورد کلین شیت را زد.

از اینها بگذریم خودت چه زمانی به ترکیب برمی گردی؟

هر زمان سرمربی تیم بخواهد با تمام قدرت در خدمت استقلال هستم.

* بازی با ذوب آهن را چطور می بینی؟

در تهران از تلویزیون(خنده)! البته از شوخی گذشته چیزی که من در تیم دیدم حاکی از این بود که همه همقسم به تمرین انتها دادند و راهی فرودگاه شدند تا در اصفهان ذوب را شکست بدهند. باید امیدوار باشیم این اتفاق بیافتد چون استقلال بیش از هر چیز به این برد احتیاج دارد. دوست دارم مردم باز هم بروند از استقلال حمایت نمایند. همه بازیکنان تیم از جایگاهی که داریم ناراحتیم و رویمان نمی گردد در چشم مردم نگاه کنیم. پانزدهمی جدول شایسته استقلال نیست. اصلا دوست نداشتیم وضعیت اینگونه گردد. دو بازی گل دقیقه 95 و دو بازی هم گل اتفاقی...! امروز همه باید انرژی مثبت هایشان را به سمت اصفهان بدهند تا استقلال برنده گردد و در جدول بالا بیاید.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "زکی پور: نه مصدومم نه ناآماده نه بی انضباط! ، دربی خیلی مهم بود اما کریمی و حسینی را نابود نکنید، رویمان نمی گردد در چشم مردم نگاه کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زکی پور: نه مصدومم نه ناآماده نه بی انضباط! ، دربی خیلی مهم بود اما کریمی و حسینی را نابود نکنید، رویمان نمی گردد در چشم مردم نگاه کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید