راه اندازی خیابان غذا در کرمانشاه

به گزارش وبلاگ افرا، ایلنا/ براساس آخرین خبرهای بدست رسیده، راه اندازی خیابان غذا در کرمانشاه صورت می گیرد.

راه اندازی خیابان غذا در کرمانشاه

داستان چیست؟

امید قادری، مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان کرمانشاه گفت: پروژه خیابان غذا، یکی از پروژه های مهم استان است، این پروژه با جدیت در حال اجرا بوده که تلاش می کنیم در آینده ای نزدیک به بهره برداری برسد.

او با اشاره به راه اندازی این پروژه در محدوده سراب قنبر مطرح کرد: محدوده مورد نظر برای احداث این پروژه حدود 250 تا 300 متر بوده و این جهت بصورت پیاده راه اجرا خواهد شد.

مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کرمانشاه یادآور شد: این پروژه با مشارکت بخش خصوصی انجام می شود و رقم سرمایه گذاری آن بالغ بر 17 میلیارد ریال است، پیش بینی می شود با توجه به شرایط تورم به بیش از 30 میلیارد ریال هم برسد.

او شرح داد: این پروژه که عملیات اجرایی آن از اواسط تیر امسال شروع شده، طبق برنامه ریزی اواخر پاییز به بهره برداری خواهد رسید.

قادری در ادامه گفت: ارائه انواع غذا و نوشیدنی و اجرای طرح های فرهنگی، تفریحی از جمله کاربری های این پروژه است.

او با معرفی امکانات موجود در این پروژه خاطر نشان کرد: 34 واحد دکه و غرفه با انشعابات، هشت عدد چرخ دستی با طراحی خاص، سینما هفت بعدی، اینترنت رایگان، دستگاه های عابربانک، فضای تفریح بچه ها، بازی های کامپیوتری، سیستم نورپردازی مدرن، جهت طراحی شده پیاده، آب نما و آتش نما، مبلمان شهری، فضای سبز، سرویس بهداشتی و اتاق تعویض کودک، فضای تبلیغات محیطی از جمله امکاناتی است که در این پروژه در نظر گرفته شده اند.

منبع: همگردی

به "راه اندازی خیابان غذا در کرمانشاه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "راه اندازی خیابان غذا در کرمانشاه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید