خبرنگاران کولاکوویچ: موقع شکست، ضعف ها نمایان می گردد

به گزارش وبلاگ افرا، اردبیل - خبرنگاران - سرمربی تیم ملی والیبال ایران گفت: همواره وقتی تیم شکست می خورد، ضعف ها بیشتر به چشم می آید.

خبرنگاران کولاکوویچ: موقع شکست، ضعف ها نمایان می گردد

ایگور کولاکوویچ در نشست خبری پس از مسابقه تیم های ایران و فرانسه گفت: از شهرهای ارومیه و اردبیل به دلیل انرژی فوق العاده ای که حتی در روز شکست به ما دادند، تشکر می کنم. امیدوارم این حمایت انگیزه و انرژی مضاعفی در ادامه به ما راه بدهد. بابت این شکست عذرخواهی می کنم. فرصت قطعی کردن صعود را از دست دادیم و امیدوارم در بلغارستان با استفاده از تمام نیروهای خود فرصت حضور در شیکاگو را به دست بیاورم.

سرمربی تیم ملی در پاسخ به این سوال که آیا تیم ما از نظر بدنی دچار مشکل است؟ بیان نمود: همواره وقتی که تیم شکست می خورد، نکات منفی بیشتر نمایان می گردد اما این را قبول کنیم که این مسابقات فشرده و سخت است و تیم ها فشار زیادی را در بازی های زیاد تحمل می نمایند. کوشش بازیکنان از آنها انرژی زیادی گرفته است. از لحاظ فیزیکی مشکل داریم و همه تیم ها این مشکل را دارند. ما 10 پیروزی کسب کردیم و 3 بازی برای قطعی کردن حضور خود داریم. برای آماده سازی زمانی نداریم و بعضی از بازیکنان خسته هستند. حتی در زمانی که می بازیم، باید ذهنیت زمان برد را داشته باشیم.

وی در پاسخ به این سوال که از کدام بازیکن تیم ملی بیشتر رضایت دارید؟ توضیح داد: برای من به عنوان یک مربی، همه بازیکنان اعضای یک تیم هستند. به شما به عنوان یک خبرنگار که به اسامی بیشتر علاقه دارید احترام می گذارم. ممکن است یک بازیکن در ترکیب نباشد اما تیم مهم است و نمی توانم به یک نام اشاره کنم.

کولاکوویچ در پاسخ به این سوال که شما و سعید معروف درباره موضوع صعود تیم ملی اختلاف نظر دارید، بیان نمود: سوءتفاهم پیش آمده به دلیل خبر اشتباهی است که روی سایت فدراسیون جهانی نهاده شد و شاید سعید معروف نیز به این دلیل این ذهنیت را داشت. به یک پیروزی بیشتر و یا نتایج دیگر تیم ها احتیاج داریم تا صعود خود را قطعی کنیم. این یک اشتباه بزرگ از سوی سایت فدراسیون جهانی بود. همه آنها مدرسه رفتند و ریاضی خواندند و با یک محاسبه ساده همه چیز معین می گردد. این اشتباه آنها بوده است. نمی خواهم در صحبت های معروف دخالت کنم و دلیل این اشتباه سایت فدراسیون جهانی بوده است.

سرمربی تیم ملی در پاسخ به این سوال که برنامه تیم ملی برای حضور در مرحله نهایی لیگ ملت ها چیست؟ گفت: نکته مهم این است که صعود نکردیم و مهم این است که اول صعود را قطعی کنیم. زمان برای آماده سازی نداریم و تنها چهار روز در بازگشت به ایران فرصت داریم. البته همه تیم ها این شرایط را دارند و وضعیت نیز مشابه همین بوده است.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران کولاکوویچ: موقع شکست، ضعف ها نمایان می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران کولاکوویچ: موقع شکست، ضعف ها نمایان می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید