حمله تند اختر به فرهاد مجیدی: مربی بزرگی نیستی

به گزارش وبلاگ افرا، ادموند اختر درباره جدایی فرهاد مجیدی از استقلال، دیدگاه به شدت انتقادی دارد. او در این مصاحبه هم نقدها تندی را علیه سرمربی سابق استقلال بیان کرد که در ادامه می خوانید:

حمله تند اختر به فرهاد مجیدی: مربی بزرگی نیستی

*مجیدی با رفتن از استقلال با احساسات چهل میلیون جوان بازی کرد. کار فرهاد از نظر حرفه ای مسئله ای نداشت و حق طبیعی اش است که امکانات و پول خوب بگیرد اما او فراموش کرده که هواداران فوتبال در ایران حرفه ای نبوده و احساسی هستند.

*مگر می شود تیمی بعد از سال ها قهرمان شود و سرمربی اش 24 ساعت بعد عزم رفتن کند؟! او حتی اجازه نداد هواداران استقلال 24 ساعت بابت قهرمانی خوشحال باشند. فرهاد همانطور که در دوران بازی هم فوتبالیست بزرگی نبود، در دوران مربیگری هم نشان داد که مربی بزرگی نیست. نباید یادش برود که استقلال باعث شد فرهاد مجیدی شود. همیشه گفته ام ما بازیکنان و مربیان استقلال هیچ منتی نمی توانیم بر سر هواداران بگذاریم، چون اگر بازی یا مربیگری کردیم پولش را گرفتیم و استفاده مان را برده ایم.

حمله تند به مجیدی؛ تو مربی بزرگی نیستی و هیچ وقت بازیکن بزرگی هم نبودی/ فرهاد اجازه نداد هواداران استقلال 24 ساعت خوشحال باشند

*نظرم این است که در حال حاضر یک مربی خارجی خوب و نامدار می تواند به استقلال بیاید و کار را جمع کند اما آمدن یک مربی خارجی بزرگ و توانمند زمان بر است. بحث هزینه را که کنار بگذاریم، مربی خارجی ای که بخواهد یک ماه مانده به مسابقات بیاید یا 20 روز مانده به بازی ها کارش را شروع کند، به درد استقلال نمی خورد. این تیم قهرمان لیگ برتر شده و باید به سرعت برای حضور قدرتمند در فصل آینده استارت بزند.

*همیشه گفته ام و الان هم می گویم جواد نکونام از میان مربیان نسل تازه فوتبال ایران بهترین است. از نظر من امیر قلعه نویی و جواد نکونام تنها گزینه های ایرانی هستند که می توانند در استقلال کار کنند. قلعه نویی که با گل گهر تمدید کرده و حضورش منتفی است. فقط می ماند جواد نکونام که سوابق فراوانی دارد و توانمند است.

*نکونام فوتبالیست بزرگی بوده و بیشترین بازی ملی را در کارنامه دارد. او افتخارات متعددی در امور باشگاهی و ملی دارد و در مربیگری هم پیروزیت هایی کسب کرده است. از همه مهمتر اینکه نکونام کارش را دوست دارد و برای آن وقت می گذارد. او هرجا بوده پیروز بوده و این مزیت های بزرگی است.

منبع: فرارو

به "حمله تند اختر به فرهاد مجیدی: مربی بزرگی نیستی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حمله تند اختر به فرهاد مجیدی: مربی بزرگی نیستی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید