تلافی بی رحمانه داماد بر سر عروس !

به گزارش وبلاگ افرا، خبرنگاران : عروس حتی در خواب هم فکرش را نمی کرد که شاخ و شانه کشیدن هایش برای مادرشوهرش برترین روز عمرش را تبدیل به یک کابوس وحشتناک کند.

تلافی بی رحمانه داماد بر سر عروس !

عروس و دامادها سرنوشت جداگانه ای دارد. بعضی از عروس و دامادها عمری را با شیرینی در کنار هم زندگی می نمایند. بعضی دیگر از عروس و دامادها در نهایت جدایی را انتخاب می نمایند اما بعضی از عروس و دامادها هم هستند که قبل از مراسم رسمی سرنوشت عجیبی برایشان رقم می خورد. مانند این عروس و داماد که از عجیب ترین سرنوشت ها را داشته اند.

تصویر منتشر شده از یک عروس جوان گریان، مربوط به ماجرایی بود که حتی تصورش برای هر دختری تلخ است. عروس جوان هندی روی درب خانه ای نشسته و گریه میکند و مادر و خواهرش در حال دلداری دادن به او هستند، حالا اینکه ماجرا چیست را در این بخش می خوانید.

اختلاف عروس با مادرشوهر

از قرار معلوم این دختر سال 2020 با پسری از اهالی روستای خودشان رسما عقد کردند و قرار بر این شد که پس از مدت دوران نامزدی، مراسم ازدواجشان برگزار گردد. اوایل نامزدی همه چیز خوب بود تا اینکه اختلاف عروس با مادر و خواهر داماد آغاز شد.

اختلافاتی که روز به روز شدیدتر شده و حتی به کلانتری هم کشیده شده بود اما با میانجگری بزرگان روستا حل و فصل گشت ولی از آنجا که گاهی اوقات جنگ میان عروس با مادرشوهر و خواهر شوهر، جنگی دیرینه است، این خانم ها اختلاف را تمام شده نمی دانستند.

تهدید عروس به ضرر او تمام شد

عروس جوان وسط درگیری ها گفته بود که روزی پسر آنها را که نامزدش بود از آنها جدا نموده و برای همواره با خود می برد. مادر و خواهر شوهر هم در جواب گفته بودند که اصلا آنها اجازه نمی دهند پسرشان به دست او برسد. اختلاف حل شده بود اما از قرار معلوم این خط و نشان کشیدن ها از یاد خانواده داماد نرفته بود.

به ظاهر همه اختلافات برطرف شد و کم کم تدارکات عروسی برگزار گردید و روز عروسی فرا رسید. عروس و خانواده اش در محل مراسم منتظر ماندند اما هیچ خبری از خانواده داماد و خود آقای داماد نشد.

انتقام بی رحمانه داماد و خانواده اش از عروس

پس از تاخیر طولانی مدت، همه به شرایط شک کردند و عروس و خانواده اش تصمیم گرفتند به در خانه داماد بروند. آنجا که رسیدند متوجه شدند که داماد و خانواده اش خانه را ترک نموده اند و در واقع از آن روستا برای همواره رفته اند.

پیغامی از سمت داماد به دست عروس رسید تا او را متوجه علت این تصمیم نموده باشد؛ پیغام حاوی این مطلب بود که:حالا ببین چه کسی مرا با خود برد و من به دست چه کسی نرسیدم. در واقع آقای داماد با این سناریو و نقش بازی کردن هایش همه چیز را فراهم کرد تا توهین عروس به خانواده خود را تلافی کند.

منبع: رکنا

به "تلافی بی رحمانه داماد بر سر عروس !" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تلافی بی رحمانه داماد بر سر عروس !"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید