تابش: تا 10 روز آینده نقش دنیا تکمیل می گردد، سهم سپاهان از حق پخش 70 میلیون شده!

به گزارش وبلاگ افرا، مدیرعامل سپاهان می گوید 70 میلیون تومان بایت حق پخش تلوزیونی این باشگاه به سپاهان پرداخت شده است.

تابش: تا 10 روز آینده نقش دنیا تکمیل می گردد، سهم سپاهان از حق پخش 70 میلیون شده!

به گزارش وبلاگ افرا، مسعود تابش مدیرعامل سپاهان پس از فزونی این تیم برابر پیکان در جمع وبلاگ افرا اظهار کرد: طبیعی است که از این پیروزی خشنود هستیم. در تعطیلات خوب کار کردیم و بازیکنان مورد احتیاج را گرفتیم. جذابیت لیگ به همین جابه جایی صدرنشین ها است. 5 تیم شانس قهرمانی دارند اما تیم ما آماده است و مربی کاربلدی داریم و بازیکنان مان هم باانگیزه هستند.

وی ادامه داد: بیانیه دادن کار خوبی نیست. قرار است اگر اعتراض داریم به صورت کتبی، شفاهی یا حضوری به مراجع مربوطه اطلاع دهیم. در بازی اول نیم فصل هم برای ما پنالتی گرفته نشد. امیدواریم اشتباهات داوری در آینده کمتر گردد و ما هم به داوران احترام بگذاریم تا بهتر قضاوت نمایند.

مدیرعامل سپاهان درباره آمادگی استادیوم نقش دنیا برای استفاده کردن از VAR در این استادیوم توضیح داد: این استادیوم از 99 درصد استادیوم های ایران بهتر است و بسیاری از ایرادهای اصلی آن رفع شده است. به نقش دنیا نگاه منفی می گردد. مقدمات بهتر شدن این استادیوم فراهم شده و بسیاری از مسائل حل شده است. با VAR بسیار موافقم و در حال کوشش هستیم تا زیرساخت های آن را فراهم کنیم. فولاد مبارکه اعلام آمادگی نموده تا 10 روز آینده نقش دنیا را تکمیل کنیم تا یک استادیوم ملی 75 هزار نفری داشته باشیم.

تابش درباره دریافت حق پخش تلوزیونی شرح داد: فکر کنم از اول فصل پول خوردی به اندازه 70 میلیون تومان گرفته باشیم که البته نمی دانم چرا باید این گونه باشد. ما بسیاری از درآمدهای طبیعی و قانونی را نداریم. سه چهار سال قبل از تبلیغات دور زمین چهار پنج میلیارد پول می گرفتیم. مرتب پیگیر این قضیه هستیم و با درودگر جلساتی را برگزار کردیم که آن ها ابراز امیدواری کردند اما امیدوارم به سال بعد موکول نگردد. به هرحال ما درامدی نداریم و دو برابر پول بلیت فروشی را برای یک بازی هزینه می کنیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "تابش: تا 10 روز آینده نقش دنیا تکمیل می گردد، سهم سپاهان از حق پخش 70 میلیون شده!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تابش: تا 10 روز آینده نقش دنیا تکمیل می گردد، سهم سپاهان از حق پخش 70 میلیون شده!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید