بیانیه باشگاه تراکتورسازی تبریز علیه سرمربی سابق

به گزارش وبلاگ افرا و به نقل از سایت باشگاه تراکتورسازی، اصول حرفه ای ایجاب می کند اگر در مجموعه ای همکاری صورت می گیرد تمام اتفاقات درون مجموعه ای بدون حاشیه سازی و با ارائه گزارشات مستند در همان دوران مورد بررسی و حل وفصل قرار گرفته و انتها پیدا کند.

بیانیه باشگاه تراکتورسازی تبریز علیه سرمربی سابق

حال فردی که بصورت اتفاقی و بدون اینکه استحقاق آن را داشته باشد از خلع بوجود آمده رفتن سرمربی هنگامی که سکان دار باشگاه شدند انتظار میرفت مسائل را بصورت حرفه ای در همان دوران مدیریت خود حل و فصل نمایند سکوت کرده و متاسفانه الان به فکر واکاوی اتفاقات گذشته افتاده اند، که باید پرسیده شود پس چرا اگر این مسئله وجود داشت ان زمان شفاف سازی نکردید!؟

آیا این به غیر از این است که شما دنبال حاشیه سازی برایم این باشگاه و مطرح کردن خودتان میباشید؟

پس این مطالب اساساً صحت نداشته و چیزی جز ایجاد حاشیه برای تیم و تشویش افکار عمومی و هواداران عزیز را ندارد؛ لذا انتظار میرود کسانی که نام حرفه ای بر روی خود گذاشته اند اصول حرفه ای را رعایت کرده و دراین برهه حساس از نام تراکتور به عنوان چاشنی برای خواسته های غیر حرفه ای خود استفاده نکرده و هواداران عزیز را درگیر مسائلی که اساساً صحت نداشته و ندارد ننمایند.

از هواداران عزیز نیز تقاضا داریم صرفاً به مطالبی که از رسانه رسمی باشگاه منتشر میشود اعتماد نمایند و اطمینان داشته باشند که هدف باشگاه بستن تیمی درخور شان و منزلت تراکتور و شما هواداران عزیز می باشد که با حمایتهای شما منجر به موفقیت خواهد شد

منبع: خبرگزاری مهر

به "بیانیه باشگاه تراکتورسازی تبریز علیه سرمربی سابق" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بیانیه باشگاه تراکتورسازی تبریز علیه سرمربی سابق"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید