این خودروی برقی برای مسابقه در بیراهه هاست

به گزارش وبلاگ افرا، فناوری مورد استفاده در فراوری خودروهای برقی تا بدان حد پیشرفت نموده که از آن می توان برای ساخت خودروهای قدرتمند مسابقه ای به منظور حرکت در بیراهه ها استفاده کرد.

این خودروی برقی برای مسابقه در بیراهه هاست

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از نیواطلس، خودروی جدیدی که به همین منظور فراوری شده Odyssey 21 نام داشته و توسط شرکت Spark Racing Technology فراوری شده است. این خودرو دارای موتوری با قدرت 550 اسب بخار و تایرهای بزرگ 37 اینچی است. امکان انتقال قدرت به هر چهار چرخ خودروی یادشده وجود دارد.

این خودرو که از انعطاف زیادی برای گذر از موانع مختلف برخوردار است، از بدنه آهنی تقویت شده با فلز نایوبیوم برخوردار بوده و طول آن به 4.4 متر می رسد. گشتاور این خودرو برابر با 921 نیوتون متر بوده و شتاب صفر تا صد آن به 4.5 ثانیه می رسد.

ادیسه 21 در شیب های تند قادر به حفظ تعادل خود است و دو نوع تایرهای زمستانی و تابستانی برای آن طراحی شده که هر یک در شرایط آب و هوایی مختلف به حفظ تعادل و شتاب خودرو و نیز پایداری آن یاری می نمایند.

یکی دیگر از مزایای این خودروی 1650 کیلوگرمی ارتفاع قابل تنظیم آن است که باعث می گردد بتوان آن را برای مسابقه در شرایط مختلف به شیوه های مناسبی آماده کرد. حداکثر سرعت این خودرو 200 کیلومتر در ساعت است. عرضه رسمی این خودرو به بازار در اواسط سال 2020 شروع می گردد.

منبع: همشهری آنلاین

به "این خودروی برقی برای مسابقه در بیراهه هاست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "این خودروی برقی برای مسابقه در بیراهه هاست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید