آئین نامه ارتقاء اعضای هیات علمی دانشگاه تربیت مدرس تغییر کرد

به گزارش وبلاگ افرا، رئیس دانشگاه تربیت مدرس از تغییر آئین نامه ترفیع و ارتقاء اعضای هیات علمی این دانشگاه خبر داد و گفت: آئین نامه جدید تدوین و به دانشگاه ابلاغ شده است و از ابتدای سال جاری اجرایی می شود.

آئین نامه ارتقاء اعضای هیات علمی دانشگاه تربیت مدرس تغییر کرد

دکتر محمدتقی احمدی در گفت و گو با وبلاگ افرا ضمن بیان این مطلب از تغییر و تدوین آئین نامه ترفیع و ارتقای دانشگاه تربیت مدرس خبر داد و اظهار کرد: بخشی از این آئین نامه تغییر کرده است. در حال بازبینی بخشی دیگر هستیم و بر این اساس تلاش داریم فعالیت های بین المللی، خدمات اجتماعی، توسعه فناوری، درآمد زایی از راه فروش دانش و برخی شاخص های دیگر نیز جزو الزامات ترفیع و ارتقا اعضای هیأت علمی قرار بگیرد.

وی تاکید کرد: تغییر آئین نامه ترفیع و ارتقای آئین نامه اعضای هیأت علمی در دانشگاه سابقه نداشته و اولین بار است که در دانشگاه تربیت مدرس اتفاق می افتد. این اقدام به صورت آئین نامه و روال جدید در دانشگاه مورد تصویب هیئت امنا قرار گرفته است.

رئیس دانشگاه تربیت مدرس در سرانجام خاطر نشان کرد: در حال حاضر آئین نامه جدید ارتقا و ترفیع اعضای هیأت علمی به اساتید و بدنه دانشگاه تربیت مدرس ابلاغ شده و از ابتدای سال جاری اجرایی می شود.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "آئین نامه ارتقاء اعضای هیات علمی دانشگاه تربیت مدرس تغییر کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آئین نامه ارتقاء اعضای هیات علمی دانشگاه تربیت مدرس تغییر کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید