کاپیتان مارول افتتاحیه 160 میلیون دلاری خواهد داشت

به گزارش وبلاگ افرا، فیلم سینمایی ابرقهرمانی کاپیتان مارول (Captain Marvel) به کارگردانی آنا بودن و رایان فلک از دیروز اکران گسترده خود را در سینماهای ایالات متحده آمریکا آغاز کرده است.

کاپیتان مارول افتتاحیه 160 میلیون دلاری خواهد داشت

تخمین های اولیه ای که براساس پیش نمایش های روز پنجشنبه و فروش فیلم در روز جمعه مطرح شده اند حاکی از افتتاحیه 160 میلیون دلاری این فیلم سینمایی هستند.

براساس جدیدترین اطلاعاتی که از فروش کاپیتان مارول در دست داریم این فیلم سینمایی پیروز شده تا روز جمعه 62 میلیون دلار بفروشد (شامل 20.7 میلیون دلار از پیش نمایش های فیلم در روز پنجشنبه) و احتمالا با افتتاحیه 160 میلیون دلاری به عنوان سومین فیلم پرفروش ماه مارس در تاریخ باکس آفیس پس از فیلم های دیو و دلبر (Beauty and the Beast) و بتمن در برابر سوپرمن (Batman v Superman) قرار بگیرد. دیو و دلبر پیروز شده بود در افتتاحیه خود 174.7 میلیون دلار بفروشد و فیلم سینمایی بتمن در برابر سوپرمن نیز فروشی 166 میلیون دلاری را پشت سر گذاشت؛ این دو فیلم نهایتا به ترتیب با فروش های 1 میلیارد و 263 میلیون دلاری و 874 میلیون دلاری در سراسر جهان کار خود را به پایان بردند.

جدیدترین فیلم جهان سینمایی مارول از آخر هفته گذشته در 4310 سینمای مختلف به نمایش درآمد. استودیوی دیزنی دقیقا روز جهانی زن یعنی هشتم ماه مارس را برای اکران این فیلم سینمایی انتخاب کرده بود. با توجه به اینکه کاپیتان مارول اولین ابرقهرمان زن جهان سینمایی مارول است و پیش از این در همین حوزه تبلیغات گسترده ای اجرا شده، دیزنی تلاش کرد تا با انتخاب این روز، قدرت بیشتری به کمپین تبلیغاتی خود بدهد و فروش فیلم را افزایش دهد.

با وجود ابرقهرمان زن در جدیدترین اثر جهان سینمایی مارول، اما مخاطبان فیلم در مجموع بیشتر از مردان تشکیل شده بود به شکلی که 61 درصد جمعیت بینندگان فیلم را مردان و 39 درصد آن را زنان تشکیل داده بودند.

پیش از اکران فیلم به دلیل نمرات منفی بخشی از هواداران در سایت راتن تومیتوز، نگرانی هایی پدید آمده بود که شاید واقعا مخاطبان فیلم های ابرقهرمانی مارول علاقه چندانی به دیدن این اثر جدید نداشته باشند. اما حال اعداد و ارقام نشان می دهند که کاپیتان مارول در مجموع مورد استقبال مخاطبانش قرار گرفته است.

منبع: دیجیکالا مگ

به "کاپیتان مارول افتتاحیه 160 میلیون دلاری خواهد داشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کاپیتان مارول افتتاحیه 160 میلیون دلاری خواهد داشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید