چگینی: با کامبک دقیقه 95 فرزان عاشورزاده را به کن بازگرداندیم

به گزارش وبلاگ افرا، مدیرعامل باشگاه لوازم خانگی کن گفت: با توجه به جدایی محمد کاظمی، در دقیقه 95 با یک کامبک توانستیم مجددا فرزان عاشورزاده را تیم خود بازگردانیم.

چگینی: با کامبک دقیقه 95 فرزان عاشورزاده را به کن بازگرداندیم

به گزارش خبرنگار ورزشی وبلاگ افرا، در حالی که روز گذشته فرزان عاشورزاده با انتشار پیامی در یکی از شبکه هایی اجتماعی جدایی خود از تیم لوازم خانگی کن را اعلام و در رسانه ها از توافق او برای پیوستن به تیم تازه وارد فرمانیه خبر داده شده بود، اما در نهایت این بازیکن در تیم لوازم خانگی کن ماندگار شد تا در هجدهمین دوره لیگ خلیج فارس نیز این تیم را همراهی کند.

کیومرث چگینی، مدیرعامل باشگاه لوازم خانگی کن در گفت و گو با وبلاگ افرا، در مورد باقی ماندن عاشورزاده در این تیم گفت: قرار بود با توجه به بازگشت محمد کاظمی بعد از پشت سر گذاشتن دوران خدمت سربازی و همچنین حضور ابراهیم صفری، با جدایی فرزان عاشورزاده موافقت کنیم. دلیل این موضوع نیز رضایت از عملکرد فنی و حسن اخلاق فرزان عاشورزاده در فصل گذشته بود و حتی قرار شد با وجودی که او یک سال دیگر با ما قرارداد داشت، بدون هیچ پیش شرط و حتی دریافت وجه رضایت نامه او را صادر کنیم.

وی در پاسخ به این سوال که چه اتفاقاتی مانع از جدایی عاشورزاده از لوازم خانگی کن شد، گفت: محمد کاظمی قبل از حضور در تیم پاس قوامین برای گذراندن خدمت سربازی، یک سال دیگر با ما قرار داد داشت و ما، این بازیکن و حتی مسئولان لیگ فکر می کردیم که او باید در این فصل مجددا به تیم ما بازگردد، اما در زیر برگ قرارداد او بندی وجود داشته است که سرنوشت قرارداد این بازیکن را برابر با قوانین آیین نامه لیگ اعلام نموده بود.

مدیرعامل باشگل ورزشی لوازم خانگی کن توضیح داد: مسئولان باشگاه فرمانیه نیز به درستی و با توجه به این بند با این بازیکن به توافق و او را جذب کردند. همین اتفاق باعث شد تا با تفاهم با مسئولان سازمان لیگ و بعد از صدور رضایت نامه مشروط فرزان عاشورزاده و به خاطر احتیاج کادرفنی و قرارداد یک ساله او، مجددا این بازیکن را به تیم خود بازگردانیم. بازگشتی که دیگر حتی در دقیقه 90 نبود و به نوعی در دقیقه 95 و با یک کامبک رخ داد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "چگینی: با کامبک دقیقه 95 فرزان عاشورزاده را به کن بازگرداندیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چگینی: با کامبک دقیقه 95 فرزان عاشورزاده را به کن بازگرداندیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید