نیکو کواچ: راستا قهرمانی در جام حذفی آلمان کوتاه اما سخت است، در خصوص روبن عجله نمی کنم

به گزارش وبلاگ افرا، نیکو کواچ شرایط فعلی تیمش در آستانه بازی نیمه نهایی جام حذفی آلمان را مطلوب می داند.

نیکو کواچ: راستا قهرمانی در جام حذفی آلمان کوتاه اما سخت است، در خصوص روبن عجله نمی کنم

به گزارش وبلاگ افرا، نیکو کواچ در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش مقابل وردربرمن در نیمه نهایی رقابت های جام حذفی آلمان به آرامش و آمادگی شاگردانش اشاره نمود.

سرمربی تیم فوتبال بایرن مونیخ در این باره گفت: خامس و هوملس با تیم تمرین کردند. نویر و روبن هنوز نمی توانند بازی نمایند. داوید آلابا هم به صورت فردی تمرین کرد. بازی چهارشنبه کاملا متفاوت از جدال لیگی مقابل وردربرمن خواهد بود. آن ها نیز پس از مدتی طولانی راهی به مراحل بالای جام حذفی رسیده اند و می خواهند پیروز شوند اما ما هم بایرن مونیخ هستیم و قصد داریم قهرمان این رقابت ها شویم.

کواچ در مورد آرین روبن اضافه نمود: با روبن صحبت نموده ام. او وضعیت بهتری دارد و شرایط مثبت پیش می رود. نمی خواهم در مورد او عجله کنم.وضعیت برای رناتو سخت است. در حال حاضر او بخشی از تیم ماست و باید برای رسیدن به اهداف به تیم یاری کند. در سرانجام فصل کنار هم می نشینیم و در مورد آینده بحث خواهیم کرد. تیم شرایط خوبی دارد و نتیجه می گیرد. سانچس باید آماده باشد در زمان لازم برای یاری به تیم به زمین بیاید.جهت رسیدن به قهرمانی در جام حذفی آلمان کوتاه است اما اصلا آسان نیست. هدف ما قهرمانی است و برای آن می جنگیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "نیکو کواچ: راستا قهرمانی در جام حذفی آلمان کوتاه اما سخت است، در خصوص روبن عجله نمی کنم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نیکو کواچ: راستا قهرمانی در جام حذفی آلمان کوتاه اما سخت است، در خصوص روبن عجله نمی کنم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید