نخستین شکست اتلتیکو مادرید در لالیگا

به گزارش وبلاگ افرا، اتلتیکومادرید که با اخراج ساویچ 10 نفره گردیده بود برابر سلتاویگو مغلوب شد.

نخستین شکست اتلتیکو مادرید در لالیگا

به گزارش وبلاگ افرا، اتلتیکومادرید شنبه شب در هفته سوم لالیگا برابر سلتاویگو نهاده شد و با دو گل مغلوب میزبانش شد.

سلتاویگو بازی را خوب آغاز کرد اما موقعیت های این تیم به گل تبدیل نشد. با گذشت زمان اتلتیکو خود را پیدا کرد و توانست بازی بهتری به نمایش بگذارد. یکی از موقعیت های خوب این تیم را آنتوان گریزمان از دست داد. ضربه او با اختلاف نزدیکی به بیرون رفت. شاگردان دیگو پابلو سیمئونه نتوانستند با حملات خود خطر ساز شوند. در نهایت نیمه اول با تساوی بدون گل انتها یافت.

در آغاز نیمه دوم ماکسیمیلیانو گومس از اشتباه دیگو گودین نهایت بهره را برد و دروازه اتلتیکو را باز کرد. روخی بلانکو پس از این گل به دنبال جبران بود اما دروازه اش را دوباره در دقیقه 51 باز گردیده دید. یاگو آسپاس با ضربه سر گل دوم میزبان را به ثمر رساند. سیمئونه دو تغییر در تیمش انجام داد تا شرایط را به نفع تیمش کند. لمار و کالینیچ به جای آنخل کورئا و توماس به میدان رفتند. روخی بلانکو حمله می کرد اما بی نتیجه بود. در ادامه آریاس نیز وارد زمین شد. دقایقی بعد استفان ساویچ به علت خطا روی بازیکن حریف کارت زرد دوم خود را دریافت کرد و از بازی اخراج شد. لحظاتی بعد سلتا از طریق ضربه آزاد به گل رسید اما داور به کمک VAR آن را آفساید اعلام نمود.

کوشش های اتلتیکو برای جبران نتیجه بی فایده بود و در مقابل میزبان توانست باز هم دروازه روخی بلانکو را تهدید کند که یان اوبلاک اجازه نداد برای سومین بار دروازه اش باز گردد. در نهایت بازی با پیروزی سلتا به انتها رسید تا نخستین شکست اتلتیکو به ثبت برسد.

قرمز و سفید پوشان با چهار امتیاز در صندلی دهم قرار دارند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "نخستین شکست اتلتیکو مادرید در لالیگا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نخستین شکست اتلتیکو مادرید در لالیگا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید