فال حافظ امروز ، 16 بهمن ماه با تفسیر دقیق

به گزارش وبلاگ افرا، خبرنگاران : فال حافظ امروز به متولدین ماه های مختلف توصیه های متفاوتی دارد. برای اینکه فال حافظ امروزتان را بدانید این مطلب را از دست ندهید.

فال حافظ امروز ، 16 بهمن ماه با تفسیر دقیق

فال حافظ در بین مردم ایران جایگاه ویژه ای دارد. فال حافظ به شکل روزانه در وبلاگ افرا برای متولدین 12 ماه سال منتشر می گردد. فال حافظ امروز به متولدین ماه های مختلف توصیه های متفاوتی دارد.فال حافظ به تفسیر دقیق احتیاج دارد. برای اینکه فال حافظ امروزتان را بدانید این مطلب را از دست ندهید.

فـال حـافـظ متولدین فروردین

خط عذار یار که بگرفت ماه از او

خوش حلقه ایست لیک به در نیست راه از او

آبی به روزنامه اعمال ما فشان

باشد توان سترد حروف گناه از او

تعبیر فال حافظ :

تفسیر فال حافظ امروز شما نشان می دهد حاجتی در دل داری که در آرزوی دست یافتن به آن هستی، اما این حاجت چون آرزویی برای تو دست نیافتنی می نماید. دل خود را از زنگارها پاک کن و خود را به دست خدا بسپار و تنها از او کمک بخواه که فقط در این صورت است که به آرزوی خود خواهی رسید. سعی کن با انجام کارهای خیر و ثواب، نامه اعمال خود را پربار کنی.

فـال حـافـظ متولدین اردیبهشت

نسیم صبح سعادت بدان نشان که تو دانی

گذر به کوی فلان کن در آن موقع که تو دانی

من این حروف نوشتم چنان که غیر ندانست

تو هم ز روی کرامت چنان بخوان که تو دانی

تـعـبـیـر فال حافظ:

تفسیر فال حافظ امروز شما نشان می دهد شما همانند زمین تشنه ای هستید که با قطره قطره باران سراب می گردد و همانند پرنده ای که آرزوی پرواز دارد. این امیدواری است که نجات بخش شماست. رازدار باشید و راز خود را فقط با هر کسی در میان نگذارید تا سعادتمند باشید.

فـال حـافـظ متولدین خرداد

خوش کرد یاوری فلکت روز داوری

تا شکر چون کنی و چه شکرانه آوری

آن کس که اوفتاد خدایش گرفت دست

گو بر تو باد تا غم افتادگان خوری

تـعـبـیـر فال حافظ:

فال حافظ امروزشما نشان می دهد برای حل مسائل و برطرف موانعی که بر سر راه تان وجود دارد از عقل و درایت خود کمک بگیرید تا به راحتی از پس آنها برآیید. از کینه و دشمنی کردن برحذر باشید و قناعت پیشه کنید. در آن لحظه که از پای افتاده بودی و از همه جا ناامید بودی، خداوند دست تو را گرفت و کمک ات فرمود. اکنون وقت آن رسیده که به شکرانه این لطف الهی تو نیز دست افتادگان را بگیری و به آنها کمک کنی.

فـال حـافـظ متولدین تیر

خیال روی تو در هر طریق همره ماست

نسیم موی تو پیوند جان آگه ماست

به رغم مدعیانی که منع عشق نمایند

جمال چهره تو حجت موجه ماست

تـعـبـیـر فال حافظ:

فال حافظ امروز شما می گوید وفاداری و دانستن قدر محبت دیگران از صفات نیکی است که در همه کس یافت نمی گردد. به آرزویی که داری به همین سادگی نمی رسی مگر اینکه علاوه بر تلاش و تلاش، توکل را نیز پیشه کنی و امیدوار باشی که لطف خداوندی شامل حالت گردد.

فـال حـافـظ متولدین مرداد

صحن بستان ذوق بخش و صحبت یاران خوش است

وقت گل خوش باد کز وی وقت میخواران خوش است

از صبا هر دم مشام جان ما خوش می گردد

آری آری طیب انفاس طرفداران خوش است

تـعـبـیـر فال حافظ:

تفسیر فال حافظ شما می گوید چرا عاقل کند کاری که باز آرد پشیمانی؟ از کاری که نموده ای بسیار نادم و پشیمانی. با شکست روبرو شده ای و فکر می کنی دیگر کسی تو را دوست ندارد و مورد احترام نیستی اما مرور زمان همه چیز را دست می نماید. مطمئن باش این شکست مقدمه ای است برای پیروزی بزرگ ان شاالله.

فـال حـافـظ متولدین شهریور

میر من خوش می روی کاندر سر و پا میرمت

خوش خرامان شو که پیش قد رعنا میرمت

گفته بودی کی بمیری پیش من تعجیل چیست

خوش تقاضا می کنی پیش تقاضا میرمت

تـعـبـیـر فال حافظ:

فال حافظ امروز شما نشان می دهد بیش از این طمع نکن چون حریفان از تو پیشی می گیرند. بر مبنای هوی و هوس کاری را انجام نده چون عاقبت خوشی در پی ندارد. آن مرادی که مدت هاست دنبالش می گردی به زودی خواهی یافت. انسانیت و شرف خود را در گرو این کار نگذار.

فـال حـافـظ متولدین مهر

ماهم این هفته برون رفت و به چشمم سالی ست

حال هجران تو چه دانی که چه مشکل حالی ست

مردم دیده ز لطف رخ او در رخ او

عکس خود دید گمان برد که مشکین خالی ست

تـعـبـیـر فال حافظ:

فال حافظ امروزشما این تفسیر را دارد که زیاد عجله می کنی هرچند که همه می دانند چه روزهای سختی را پشت سر می گذاری. همگان ظاهر را می بینند پس برای حفظ آبرو ظواهر را حفظ کن. تو جوهر خوبی برای کار داری؛ همین مسئله باعث می گردد تو به مراد برسی و تن خسته ات التیام پیدا کند.

فـال حـافـظ متولدین آبان

روشنی طلعت تو ماه ندارد

پیش تو گل رونق گیاه ندارد

گوشه ابروی توست منزل جانم

خوشتر از این گوشه پادشاه ندارد

تـعـبـیـر فال حافظ:

فال حافظ امروز شما نشان می دهد بسیار انسان خوش شانسی هستید. هر کجا می روید بقیه کنار می کشند چون موفقیت تان در آنجا حتمی است. کاری را که انجام می دهید از دست هیچ کس بر نمی آید و این به خاطر ذوق و سلیقه خودتان است. مواظب باشید راه خطا نروید چون دشمنان می خواهند شما را خراب نمایند.

فـال حـافـظ متولدین آذر

ساقی ار باده از این دست به جام اندازد

عارفان را همه در شرب مدام اندازد

ور چنین زیر خم زلف نهد دانه خال

ای بسا مرغ خرد را که به دام اندازد

تـعبـیـر فال حافظ:

تفسیر فال حافظ شما می گوید نوبتی هم باشد نوبت توست که موفقیت شامل حالت گردد و از این پیروزی اطرافیانت نیز بی بهره نمانند. مواظب دور و بر خودت باش؛ عده ای می خواهند که چوب لای چرخ تو بگذارند. تو تلاش خودت را بکن، خداوند حیله آنها را خنثی می نماید.

فال حافظ متولدین دی

معاشران گره از زلف یار باز کنید

شبی خوش است بدین قصه اش دراز کنید

حضور خلوت انس است و دوستان جمعند

و ان یکاد بخوانید و در فراز کنید

تـعـبـیـر فال حافظ:

فال حافظ امروز شما می گوید نیک بختی و سعادت از آن شماست. به خدا توکل کن که هرکه به او توکل کند بر مسائل و سختی ها فائق می آید. روزگار خوبی در پیش روی خواهی داشت به شرط آنکه از مصاحبت با دوستان ناباب بپرهیزی و معنای واقعی زندگی را که همان عشق و محبت است به خوبی دریابی.

فـال حـافـظ متولدین بهمن

نقدها را بود آیا که عکمک گیرند

تا همه صومعه داران پی کاری گیرند

مصلحت دید من آن است که یاران همه کار

بگذارند و خم طره کمک گیرند

تعبیر فال حافظ:

فال حافظ امروز شما حکایت از این دارد که مصلحت در این است که به کمک دوست(یار) بشتابید. خودتان را کنترل کنید. در گفتار و کردار صادق باشید. عده ای می خواهند به شما آسیب برسانند. از آنها دوری کنید. منتظر خبرهای خوش باشید.

فـال حـافـظ متولدین اسفند

از خون دل نوشتم نزدیک دوست نامه

انی رایت دهرا من هجرک القیامه

دارم من از فراقش در دیده صد علامت

فهرست دموع عینی هذا لنا العلامه

تـعـبـیـر فال حافظ:

فال حافظ امروز شما می گوید مدتی است گم شده ای دارید و به دنبالش به آب و آتش زده اید اما مسائلی بر سر راه شما هست. دچار اندوه هستید و بی قراری می کنید. شکیبا باشید و به تلاش خود ادامه دهید. اگر از یک راه به نتیجه دلخواه نرسیدید راه های دیگر را امتحان کنید و هرگز ناامید و مأیوس نباشید. شاید به همفکری با بزرگان و افراد دانا احتیاج پیدا کنید. در برطرف نقاط ضعف خود بکوشید.

منبع: رکنا

به "فال حافظ امروز ، 16 بهمن ماه با تفسیر دقیق" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فال حافظ امروز ، 16 بهمن ماه با تفسیر دقیق"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید