عنایتی: استقلال نمی تواند مربی خارجی درجه یک بیاورد، صبر طرفداران لبریز شده است

به گزارش وبلاگ افرا، رضا عنایتی، مهاجم پیشین تیم فوتبال استقلال معتقد است که مسئولان این باشگاه نمی توانند برای راهنمایی آبی پوشان مربی طراز اول خارجی استخدام نمایند.

عنایتی: استقلال نمی تواند مربی خارجی درجه یک بیاورد، صبر طرفداران لبریز شده است

رضا عنایتی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی وبلاگ افرا در خصوص وضعیت کادر فنی استقلال برای فصل بعد و بعضی اختلاف نظرها پیرامون انتخاب مربی داخلی یا خارجی گفت: در این زمینه نظرها متفاوت است و هر فردی هم می تواند دلایل خاص خودش را داشته باشد، ولی من معتقدم که در این شرایط آوردن مربی درجه یک خارجی بسیار سخت است.

مهاجم پیشین تیم فوتبال استقلال در ادامه اضافه کرد: شما می بینید که وضعیت ارز در ایران چطور است و مربیانی که قرار است به ایران بیایند بحث دریافت دستمزد و مسائل دیگر را هم مورد آنالیز قرار می دهند. الان فدراسیون هم برای جذب مربی خارجی با چنین مشکلاتی روبرو است و نمی تواند یک مربی درجه یک را به تیم ملی بیاورد.

وی همچنین خاطر نشان کرد: مربی درجه دو یا سه به درد استقلال نمی خورد و انتخاب چنین مربیانی فقط باعث می گردد که زمان را از دست بدهیم، این در حالی است که صبر طرفداران استقلال هم لبریز شده و آنها دوست دارند که سال جاری شاهد قهرمانی تیم شان باشند. استقلال اگر میخواهد مربی خارجی بیاورد، این مربی باید کاربلد و جزو مربیان کارنامه دار و طراز باشد که البته بعید می دانم باشگاه استقلال بتواند چنین کاری را انجام دهد.

عنایتی در پاسخ به این پرسش که آیا موافق حضور مربی ایرانی روی نیمکت استقلال است، توضیح داد: من معتقدم مربی خارجی باید درجه یک باشد، در غیر این صورت می توان به مربی داخلی فکر کرد. متأسفانه در سال های اخیر استقلال برای بعضی بازیکنان و مربیان خارجی تبدیل به میدان آزمون و خطا شد. بعضی که اصلاً کیفیت نداشتند و بعضی هم مثل تیام بعد از حضوری کوتاه مدت در استقلال، تیم را رها کردند و رفتند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "عنایتی: استقلال نمی تواند مربی خارجی درجه یک بیاورد، صبر طرفداران لبریز شده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عنایتی: استقلال نمی تواند مربی خارجی درجه یک بیاورد، صبر طرفداران لبریز شده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید