سالک: برای هر بازی برنامه داریم، سایپا یکی از مدعیان قهرمانی است

به گزارش وبلاگ افرا، سرمربی تیم والیبال خاتم اردکان گفت: به خوبی سه بازی گذشته سایپا را بررسی نموده بودیم و بازیکنانم هر آنچه را که خواسته بودم اجرا کردند.

سالک: برای هر بازی برنامه داریم، سایپا یکی از مدعیان قهرمانی است

به گزارش وبلاگ افرا، رضا سالک، سرمربی تیم والیبال خاتم اردکان پس از کسب پیروزی ارزشمند سه بر صفر برابر میزبانش سایپا در هفته چهارم لیگ برتر درباره این پیروزی مهم اظهار کرد: در ابتدا این برد را به طرفداران متعصب خاتم و بازیکنان خوبم تیم تبریک می گویم. سایپا یکی از مدعیان اصلی قهرمانی در فصل جاری لیگ برتر است و از بازیکنان و کادر فنی قابل احترامی بهره می برد. متاسفانه تیم ما در دقیقه 90 بسته شد و طبیعی بود که در هفته های اول هماهنگی لازم را نداشته باشیم اما به لطف بازیکنان با تجربه ای که در اختیار داریم خوشبختانه سرعت هماهنگی بیشتر شده است و در آینده نیز به شرایط ایده آل ما خواهیم رسید.

سرمربی تیم والیبال خاتم اردکان در ادامه صحبت هایش گفت: بخوبی سه بازی گذشته سایپا را بررسی نموده بودیم و خوشبختانه بازیکنانم هر آنچه را که خواسته بودیم اجرا کردند. خاتم هم با بازیکنانی که در اختیار دارد تیم بزرگی است و هدف ما این است که بازی به بازی بهتر شویم برای هر بازی نیز برنامه خاصی داریم.

سالک در سرانجام صحبت هایش درباره صحنه های متعدد داوری که بازیکنان دو تیم به آن اعتراض داشتند، گفت: در ست نخست فکر نمی کنم نظری افشار دست سال افزون را گرفته باشد چراکه داور دوم که کنار او بود رای به سود تیم ما داد. در ست سوم نیز من صحنه را ندیدم اما بالاخره اشتباهات در والیبال طبیعی است و داوران نیز اشتباه می نمایند.

همچنین پیمان اکبری که پس از این شکست به داوری معترض تمام بازیکنانش را در داخل رختکن جمع کرد و در نشست خبری سرانجام بازی نیز حاضر نشد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "سالک: برای هر بازی برنامه داریم، سایپا یکی از مدعیان قهرمانی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سالک: برای هر بازی برنامه داریم، سایپا یکی از مدعیان قهرمانی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید