دوره های آموزش مجازی سینمای جوان در آذرماه 1400

به گزارش وبلاگ افرا، تهران (پانا) - جدول ماهیانه دوره های آموزش مجازی انجمن سینمای جوانان ایران برای آذرماه 1400 منتشر شد.

دوره های آموزش مجازی سینمای جوان در آذرماه 1400

به گزارش روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، دوره های آموزش مجازی انجمن سینمای جوانان ایران که بصورت آنلاین برگزار می گردد، به علت امکان استفاده فراگیر از استادهای سراسر کشور باعث افزایش کیفیت و تنوع کلاس های تک درس آموزشی شده است.

هر ماهه جدول ماهیانه دوره های آموزش مجازی سینمای جوان که به صورت آنلاین در دفاتر انجمن سینمای جوانان ایران برگزار می گردد، در سایت انجمن سینمای جوانان ایران به آدرس www.iycs.ir و صفحه اینستاگرام به آدرس [email protected] و iyc[email protected] منتشر می گردد.

علاقه مندان به شرکت در دوره های مجازی تک درس مشاغل سینمایی می توانند با انتخاب رشته مورد علاقه خود از میان جدول ماهیانه دوره های آموزش مجازی سینمای جوان برای زمان مناسب آموزش خود برنامه ریزی نموده و به وسیله تماس با دفتر مورد نظر نام نویسی و در کلاس شرکت نمایند.

اعطای مدرک معتبر بین المللی، بهره گیری از برترین استادهای تخصصی و به روز سینمایی، پشتیبانی آموزش های مجازی ملی و بین المللی، بهره گیری از فیلم های یاری آموزشی ایرانی و خارجی، پرداخت حداقل شهریه به صورت اقساط و عضویت در خانواده بزرگ انجمن سینمای جوانان ایران، مزیت های این دوره هاست که به وسیله آموزش در بزرگ ترین مدرسه سینمایی دنیا با بیش از 85 دفتر و نمایندگی متمرکز در سراسر کشور بدست می آید.

بعلاوه نام نویسی دوره های فیلم سازی و تک درس مشاغل سینمایی به صورت حضوری نیز در دفاتر انجمن سینمای جوانان ایران، با رعایت پروتکل های بهداشتی آغاز شده و بزودی برگزار خواهد شد.

جدول دوره های آموزش مجازی آذرماه در وب سایت انجمن سینمای جوانان ایران به نشانی: www.iycs.ir و بعلاوه صفحات اینستاگرام انجمن به نشانی: [email protected] و [email protected] در دسترس علاقه مندان است.

منبع: خبرگزاری پانا

به "دوره های آموزش مجازی سینمای جوان در آذرماه 1400" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دوره های آموزش مجازی سینمای جوان در آذرماه 1400"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید