دعوت حناچی از اهالی قلم برای بررسی مفهوم کار در شهر

به گزارش وبلاگ افرا، شهردار تهران در آئین اختتامیه سومین جشنواره رسانه های شهری، بر اهمیت نقش اصحاب رسانه در حل مسائل شهر تأکید کرد.

دعوت حناچی از اهالی قلم برای بررسی مفهوم کار در شهر

به گزارش وبلاگ افرا، پیروز حناچی در آئین اختتامیه سومین جشنواره رسانه های شهری با بیان این که از دست اندرکاران این مراسم به خاطر فراهم کردن فضای تقدیر از جامعه حرفه ایِ کسانی که نسبت به شهر خود حساس هستند و قلم هایشان باعث ایجاد تغییر در شهر می شود، گفت: برج آزادی نتیجه استفاده از خرد جمعی بود و مجموعه برج آزادی نشان می دهد که وقتی از مردم و خرد جمعی برای یک کار کمک بگیریم، نتیجه نیز ماندگار خواهد شد.

وی با بیان این که باید همگی در خصوص مفهوم کار در شهر، با این رویکرد که چه کارها و اقداماتی در شهر اجرا شده یا می شود، به توافق برسیم، اضافه نمود: باید در این خصوص به اشتراک نظر برسیم و تا وقتی که این توافق حاصل نشده، مسائل بسکمک خواهیم داشت.

وی با بیان این که فقدان توافق در این خصوص باعث شد گاهی منابع را در مواردی هزینه کنیم که اولویت نداشتند و بعضاً سازه های بسیار بزرگی ساختیم، بی آن که تأثیرگذاری و بهره وری آن ها را ارزیابی کنیم، خطاب به اصحاب رسانه گفت: شما در این زمینه نقش دارید؛ وقتی می توانید با یک قلم جلوی تخریب خانه نیما را بگیرید، به این معنا است که می توانید کاری کنید تا همگی به معنا و مفهوم درستی از کار دست پیدا کنیم.

حناچی با بیان این که به مرور باور کردیم که شهر می تواند و باید تبدیل به کارگاه ساختمانی شود؛ اضافه نمود: این در حالی است که کمتر کشوری را می بینیم که پایتخت آن تا این مقدار دستخوش تغییر شده باشد و باید با کمک شما اصحاب رسانه و قلم به ریشه ها و علت های این موضوع بپردازیم.

به گزارش وبلاگ افرا، در پایان مراسم اختتامیه سومین جشنواره رسانه های شهری، با حضور شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر تهران از پایگاه خبری - تحلیلی شهر که از هفته آینده قابلیت دسترسی دارد، رونمایی شد.

همچنین سمیه ایمانیان (خبرنگار میراث فرهنگی)، سپیده رشیدپورایی (خبرنگار اجتماعی) و مژگان انصاری (خبرنگار شهری) وبلاگ افرا در این جشنواره حائز رتبه شده و لوح تقدیر خود را از شهردار تهران دریافت کردند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "دعوت حناچی از اهالی قلم برای بررسی مفهوم کار در شهر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دعوت حناچی از اهالی قلم برای بررسی مفهوم کار در شهر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید