خبرنگاران ورزش رویداد محور بهترین راه حل برای نشاط اجتماعی است

به گزارش وبلاگ افرا، تهران- خبرنگاران- رییس کمیته ورزش شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه هفته تربیت بدنی، آغازی بر اجرای فعالیت های متنوع ورزشی در کاهش اثرات زیان بار کروناست گفت: ورزش های رویداد محور مهم ترین راه چاره برای سلامت و نشاط اجتماعی هستند.

خبرنگاران ورزش رویداد محور بهترین راه حل برای نشاط اجتماعی است

به گزارش روز چهارشنبه سازمان ورزش شهرداری تهران، حجت نظری با بیان اینکه در نظر داریم در هفته تربیت بدنی برنامه های رویداد محور را به مرحله اجرا بگذاریم، اضافه نمود: از این طریق می توان شهروندان را نسبت به ورزش ترغیب کنیم تا به افزایش نشاط اجتماعی، سلامت روانی و جسمانی شهروندان یاری کنیم.

وی اضافه نمود: می خواهیم به بهانه فعالیت های ورزشی شهروندان، بچه ها کار، ادیان مختلف و حتی کارکنان شهرداری را درگیر نموده تا به این بهانه برای ایجاد نشاط و ارتقای سلامت شهروندی فضایی را محقق کنیم.

نظری در مورد فعالیت زمین های چمن مصنوعی در شهرتهران اظهارکرد: هنوز بسیاری از چمن های مصنوعی مدیریت محله به سازمان ورزش بازنگشته است و در کوشش برای بازگرداندن این زمین ها هستیم.

رئیس کمیته ورزش شورای شهرتهران با تاکید بر اختصاص یک ردیف بودجه به ورزش پایتخت یادآور شد: این طرح به صورت پایلوت در منطقه 9 برای افرادی که در حوزه ورزش فعالیت می نمایند شروع شده که می توان این بودجه را به کارکنان حوزه ورزش شهرداری تهران نیز اختصاص دهیم.

22 برنامه شاخص ورزشی در پایتخت برگزار می گردد

مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تهران در نشست هم اندیشی فعالیت های هفته تربیت بدنی در تهران به 22 برنامه شاخص ورزشی در هفته تربیت بدنی در تهران اشاره نمود و گفت: مناطق 22 گانه 600 هزار مخاطب ورزشی در پایتخت دارند که جزییات برگزاری فعالیت های ورزشی تربیت بدنی به زودی اعلام می گردد.

امیر محسنی اضافه نمود: بیش از 360 زمین چمن ورزشی در بوستان های تهران وجود دارد که با تشکیل کارگروهی با حضور معاون محترم خدمات شهری در جهت حل مسایل و مسائل اقدام نموده ایم.

وی با تاکید بر اینکه تا به امروز نیز از 53 فدراسیون ورزشی با 28 فدراسیون نشست و انعقاد تفاهم نامه داشته ایم، پیشنهاد تشکیل کمپینگ یک روزه با ورزش های مختلف در هفته اول ماه ربیع الاول برای همسران و فرزندان شهدای مدافع حرم را ارایه داد.

براین اساس هفته تربیت بدنی همه ساله از 26 مهر تا دوم آبان به منظور آشنایی جامعه با اهمیت و اثرات کاربرد ورزش در زندگی فردی و اجتماعی، اشاعه و توسعه و ترویج ورزش در خانه و خانواده و راهنمایی و ارشاد جامعه به ورزش های همگانی برگزار می گردد.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران ورزش رویداد محور بهترین راه حل برای نشاط اجتماعی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران ورزش رویداد محور بهترین راه حل برای نشاط اجتماعی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید